Weronika Juszczak - 5 powodów żeby śledzić karierę młodej wokalistki

2016-10-12 15:24

Weronika Juszczak podbiła YouTube swoim debiutanckim singlem "Możesz zatrzymać nas". Kim jest młoda wokalistka?

Kim jest Weronika Juszczak, której debiutancki singiel "Możesz zatrzymać nas" podbił serca internautów? Utalentowana wokalistka dopiero zaczyna swoją przygodę w wielkim świecie muzycznym. Utwór ma na celu przekazanie słuchaczowi pozytywnej energii. Nie ważne co się w życiu dzieje, nigdy nie można się poddawać, załamywać, trzeba iść przed siebie z uniesioną głową. "Po co tak stać? Możesz mieć tego więcej" - śpiewa Weronika.

Weronika Juszczak - śledź jej karierę, bo warto

Znamy 5 powodów, dla których warto przyjrzeć się twórczości Weroniki Juszczak i śledzić postępy jej kariery:

  • W ciągu 4 godzin klip "Możesz zatrzymać nas: w serwisie You Tube miał ponad 50 tysięcy wyświetleń, a w ciągu całej doby podwoił tę liczbę. Bardzo rzadko dzieje się tak, że nowy wokalista na rynku zdobywa tak szybko popularność. 
  • Weronika Juszczak dzięki udziałowi w konkursie Fanta Future Young Stars podpisała kontrakt z wytwórnią MyMusic 
  • Śpiewa od kiedy pamięta, ale na pierwszą, profesjonalną lekcję śpiewu udała się dopiero w wieku 13 lat. Jak sama podkreśla, śpiewanie jest czymś co kocha. Jej muzycznymi idolami są Adele i Ed Sheeran.
  • Kanał Weroniki Juszczak na YouTube subskrybuje ponad 50 tysięcy widzów, którzy każdego dnia dodają jej masy endorfin, a ich liczba ciągle rośnie
  • Z piosenką i teledyskiem może się utożsamiać każdy, kto przeżył rozstanie w miłości...

"Włożyłam w tę piosenkę i klip bardzo dużo pracy i uczuć. Wiedziałam, że im więcej dam od siebie tym pozytywniejszy będzie odzew słuchaczy, ale tak ciepłego przyjęcia się nie spodziewałam" - mówi artystka. Jeżeli wy jej jeszcze nie znacie - poznajcie, bo warto.

 

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze