Weekend Przygodowy w Parku Rozrywki Julinek! Masa atrakcji nie tylko dla najmłodszych

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Weekend Przygodowy w Parku Rozrywki Julinek! Masa atrakcji nie tylko dla najmłodszych

Weekend Przygodowy w Parku Rozrywki Julinek! Masa atrakcji nie tylko dla najmłodszych

2021-09-15 13:28

Przeżyj fantastyczną przygodę w Parku Rozrywki Julinek. Na wszystkich czekają pokazy i warsztaty Świat Fantazji czy przygodowe animacje rodzinne. Kiedy wybrać się do Julinka na weekend pełen przygód?

Park Rozrywki Julinek odwiedzą Brokatowe Rakiety! Czyli - Rurzowa i Anka – dziewczyny, które tworzą cyrkową mieszankę wybuchową! Taniec z hula-hoopami to ich specjalność. Tworzą energetyczne choreografie, łączą umiejętności i nowoczesne rekwizyty - pokazując, że kółka mogą być elementami sztuki. Ich projekt powstał z fuzji jednorożców, hula-hoopów i brokatu. Podczas warsztatów ruchowych, z hula hoop - będzie można nauczyć się podstaw hulania, ale też w jaki sposób poruszać się z nim swobodnie, spróbujemy zrobić prostą choreografię, a warsztaty poprowadzą...Brokatowe Rakiety! Weekend przygodowy 18-19 września w Parku Julinek to moc atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców. 

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!