Warsaw Shore 3 - odcinek 12: Trybson i Eliza wracają do programu. Na jak długo? To jeszcze TAJEMNICA... [VIDEO]

2015-06-09 13:42

Warsaw Shore 3 - odcinek 12 już za tydzień, 15 czerwca. Twórcy programu przyszykowali dla fanów coś wyjątkowego: wielki powrót Trybsona i Elizy! Przypomnijmy, że para ta poznała się w pierwszym sezonie show, a znajomość kontynuowana także po nagraniach szybko zaowocowała wspólnym dzieckiem i planami na ślub. Być może to właśnie ślub Trybsona i Elizy jest wielką wakacyjną niespodzianką, jaką właśnie zapowiedziano na fanpage Warsaw Shore?    

Warsaw Shore 3 odcinek 12 online - będzie można obejrzeć już za tydzień, 15 czerwca - POD TYM LINKIEM. Zapowiada się najbardziej przebojowy odcinek tego sezonu opowieści o przygodach imprezowej ekipy - twórcy programu poinformowali właśnie, że Eliza i Trybson wracają do Warsaw Shore? Na jak długo? Na to pytanie odpowiedź brzmi na razie identycznie jak tytuł jednego z singli Elizy - Tajemnica.

Nie wiadomo jeszcze także, co dokładnie zaplanowano z okazji powrotu najpopularniejszej pary, która opuściła program po pierwszym sezonie by zająć się wychowywaniem wspólnego dziecka - małej Viktorii. "Tego lata czeka Was nieziemska niespodzianka" - zapowiada fanpage Warsaw Shore ilustrując wpis zdjęciem Elizy w białej sukni i welonie. Czy to oznacza, że Trybson i Eliza wezmą ślub, a fani programu będą mieli okazję zobaczyć wielką imprezę, jaka odbędzie się z tej okazji? Być może wakacyjna niespodzianka to odcinki specjalne poświęcone przygotowaniom do ślubu Elizy i Trybsona? Dowiemy się zapewne już za tydzień, po emisji Warsaw Shore 3 odcinek 12