Reborn

i

Autor: Facebook/FAME MMA

Fame MMA Reborn 2023

Wardęga & Gola - Fabijański & Olejnik: WYNIK walki Fame MMA Reborn 2023. Kto wygrał 9.12.2023?

2023-12-09 21:31

Szalone zestawienie, które od samego początku wzbudzało ogromne emocje w końcu zostało rozstrzygnięte. Fame MMA Reborn, ku zaskoczeniu wszystkich, do walki wieczoru wystawiło Sylwestra Wardęgę i Wojciecha Golę, którzy zmierzył się z Sebastianem Fabijańskim i Tomaszem Olejnikiem.Pojedynek odbył się w formule 2 vs 2.

Wyniki walk Fame MMA Reborn 2023 wzbudzają ogromne zainteresowanie wszystkich fanów freakfightów. Federacja zapowiedziała wielkie odrodzenie, którego celem jest wzniesienie federacji i gal na jeszcze wyższy poziom. Dwanaście elektryzujących pojedynków, które znalazły się w karcie walk sprawiły, że widzowie, niemal od pierwszych sekund gali z ekscytacją obserwowali to, co dzieje się w oktagonie. Ogromne zainteresowanie, niemal od początku jej ogłoszenia, wzbudzała walka Wardęga & Gola vs Fabijański & Olejnik. Wynik tego nietypowego starcia z pewnością będzie poszukiwany przez wiele osób.

Tomasz Adamek na gorąco po podpisaniu kontraktu z FAME MMA. "Będzie niespodzianka!"

Fame MMA Reborn 2023 - Wardęga & Gola - Fabijański & Olejnik

Walka Wardęga i Gola vs Fabijański i Olejnik odbyła się w formule bokserskiej w małych rękawicach. To zdecydowanie jedno z tych starć, na które wszyscy czekają z ogromną niecierpliwością. Kiedy tylko zawodnicy weszli do oktagonu niemal wszyscy zamarli. To zdecydowanie jeden z tych pojedynków, który zapadnie wszystkim w pamięci na bardzo długo. Naturalnym jest, że sobota rządzi się swoimi prawami, dlatego z pewnością nie wszyscy oglądali transmisję na żywo z wydarzenia, Wiele osób zastanawia się, kto wygrał Fame MMA Reborn 2023 Wardęga & Gola - Fabijański & Olejnik i jak poszło zawodnikom? Po kilku minutach w oktagonie i wymianie mocnych ciosów to Sylwester Wardęga & Wojtek Gola zakończyli tę walkę ze złotem.