walentynki

i

Autor: pixabay.com

Walentynki 2022 - przepisy z TikToka na święto zakochanych. Przez żołądek do serca!

2022-02-08 14:11

Znasz przysłowie „przez żołądek do serca”? Jeśli tak to warto pomyśleć o tym w Walentynki. Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami, a najlepszym prezentem będzie coś od serca. Domowa kolacja przy świecach ze słodkim deserem, na pewno zrobi furorę! Poniżej znajdziesz najlepsze przepisy z TikToka na 14 lutego.

Kolacja na Walentynki? Czemu nie! Święto zakochanych już 14 lutego. Tego dnia miłość będzie unosić się w powietrzu, a na ulicach będzie można spotkać zakochane pary. Jak wiadomo motywem przewodnim w tym dniu są serca, kwiaty, czekoladki i kolor czerwony. To on kojarzy się z gorącym uczuciem, a także namiętnością. Panowie tego dnia wręczają paniom bukiety czerwonych róż, obdarowują je biżuterią lub słodkimi pluszakami, które zazwyczaj trzymają pluszowe serce. Choć panie mają cięższy orzech do zgryzienia jeśli chodzi o prezent dla panów, to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przychodzimy Wam z pomocą i zdradzamy najlepsze przepisy z TikToka na Walentynki. Kolacja przy świecach, a do tego walentynkowy deser to dopiero coś. Zabłyśnij przed swoją drugą połówką i zaszalej w kuchni.

ZOBACZ TAKŻE: Prezent na Walentynki 2022 - dla niego i dla niej. Co kupić drugiej połówce?

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Przepisy kulinarne na Walentynki

Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić Walentynki lub jaki prezent podarować swojej ukochanej osobie - to dobrze, że tu jesteś. W galerii poniżej znajdziesz najlepsze i najłatwiejsze przepisy z TikToka, dzięki którym ktoś może zakochać się w Tobie jeszcze bardziej. Obiad, kolacja lub deser - do wyboru do koloru. W te Walentynki trafisz do czyjegoś serca przez żołądek, nawet jeśli gotowanie to nie jest Twoja mocna strona.

ZOBACZ TAKŻE: Prognoza pogody na Walentynki 2022. Jaka będzie pogoda w święto zakochanych?