Walentynki 2021 - najpiękniejsze życzenia i wierszyki dla ukochanej osoby

2021-02-14 11:04
walentynki
Autor: pixabay.com

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami. To zatem ostateczny moment, w którym możemy pomyśleć nad najpiękniejszymi życzeniami walentynkowymi i miłosnymi wierszykami, które możemy wysłać swojej ukochanej osobie w tym wyjątkowym dniu. Jeśli nadal zastanawiacie się, jakimi słowami najbardziej trafić do serca bliskiej osoby, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca.

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami! Już lada dzień na świecie zapanuje dobroć i miłość względem drugiego człowieka. Życie będzie tętnić prawdziwym uczuciem, a świat zostanie ozdobiony najpiękniejszymi kwiatami, czerwonymi sercami, i co najważniejsze garścią ciepłych słów, które zawsze wiele znaczą dla innego człowieka. Walentynki to święto wszystkich zakochanych, którzy 14 lutego świętują swoją miłość i w pełni nią emanują. Z racji, że walentynkowe święto zbliża się wielkimi krokami postanowiliśmy przygotować dla wszystkich spóźnialskich najpiękniejsze życzenia miłosne i wierszyki, którymi wzruszą drugą osobę do granic możliwości.

W Walentynki bardzo często dajemy swojej drugiej połówce skromny upominek, ale najważniejsze obdarowujemy ją pełnym emocji uczuciem, które warto wyznać za pośrednictwem listu, czy też wiadomości tekstowej. W końcu nie ma nic piękniejszego, niż uczucia zamieszczone na kartce papieru, do których możemy później powrócić po latach. Najpiękniejsze życzenia i wierszyki na walentynki 2021 znajdziecie poniżej. 

Walentynki 2021 - wierszyki, życzenia 

Miłość nie pyta: Skąd przyszłaś dziewczyno?

Z pałacu, czy z chaty z nad rzeki?

Miłość zna tylko tęsknotę prawdziwą,

Co skuwa dwa serca na wieki.

----------

Miłość jest piękna,

gdy kochać się umie,

gdy jedno serce

drugie rozumie!

----------

Wiesz, że zawsze jestem skryta

Wiesz że zawsze mówię NIE

Ale dziś powiem wszystko

Nawet to, że Kocham Cię

----------

Przenikam przez światło,

Przenikam przez mgłę

I szepczę czule:

Kocham Cię!

Walentynka

----------

Żyję, by kochać,

Kocham, by żyć,

a Ty jesteś właśnie tym,

z którym chcę być. 

----------

Moje serce zakochane

tylko Tobie jest oddane.

Daj mi teraz serce Twoje,

będzie nas szczęśliwych dwoje!

 

Źródło wierszyków: wierszykolandia.pl

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze