Walentynki 2013: zobacz show The Beatles w święto Zakochanych! [VIDEO]

2013-02-05 14:59

Znany na całym świecie zespół grający muzykę The Beatles po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Wielkie show "And I Love Her" 14 lutego odbędzie się w Sali Kongresowej w Warszawie. Zobacz szczegóły imprezy i wykonania formacji The Bootleg Beatles na Eska.pl!

„And I Love Her” to tytuł jednego z wielkich hitów legendarnej czwórki z Liverpoolu. To także tytuł wyjątkowego koncertu słynnej na cały świat brytyjskiej formacji The Bootleg Beatles, który odbędzie się w warszawskiej Sali Kongresowej w Walentynki 14 lutego 2013 roku.

The Bootleg Beatles w Polsce
"And I Love Her"
Sala Kongresowa, Warszawa
14 lutego 2013 r., godz. 20.00
bilety: od 60 zł do 250 zł

Najdłużej na świecie istniejący zespół, wykonujący piosenki tej kultowej grupy, występował m.in. w Royal Albert Hall, na Wembley czy Glastonbury Festival. Koncerty The Bootleg Beatles są uwielbiane przez publiczność na całym świecie. W Polsce zespół wystąpi po raz pierwszy, ale łącznie zagrał już ok. 4 tysięcy koncertów!

>>> Soosan Firooz - pierwsza afgańska raperka!KE

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze