Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - Płock. Kto wystąpi podczas koncertu 12 lipca?

2020-07-12 19:46 EK
Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - Płock. Kto wystąpi podczas koncertu 12 lipca?
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/East News Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - Płock. Kto wystąpi podczas koncertu 12 lipca?

Lato, muzyka, zabawa - to hasło kojarzy się większości osób z wielką, muzyczną imprezą jaką jest Wakacyjna Trasa Dwójki. To nie tylko taneczne brzmienia, ale również dobra zabawa, która sprawia, że lato jest o wiele fajniejsze! Kto wystąpi na scenie w Płocku podczas koncertu 12 lipca? Szczegóły poznacie poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki to niebanalne emocje, które towarzyszą widzom podczas letnich koncertów! Muzyczne wydarzenie wystartowało w pierwszą niedzielę wakacji, czyli 28 czerwca i potrwa do 30 sierpnia 2020 roku włącznie. Pierwszy koncert odbył się w Nowym targu i był nietypowy, ponieważ pod wielką sceną na lotnisku znajdowała się widownia samochodowa. Ze względu na pandemię koronawirusa publiczność musiała bawić się ze swoich aut - jednak nie przeszkodziło im to i jak można było zauważyć na ekranach telewizorów, dobrze się bawili. Drugim przystankiem Wakacyjnej Trasy Dwójki było miasto Ostróda. Koncert odbył się w niedzielę 5 lipca, a jego transmisję można było obejrzeć w TVP2 tuż po godzinie 20. Muzyczne wydarzenie odbyło się w amfiteatrze z widownią, która zajmowała miejsca siedzące oraz miała nakaz spędzania tam czasu w maseczkach, które zasłaniały usta i nos. 

Kolejnym, trzecim przystankiem Wakacyjnej Trasy Dwójki jest miasto Płock. Koncert również odbędzie się w amfiteatrze, o czym poinformowali organizatorzy wydarzenia na oficjalnym Facebooku Lato, Muzyka, Zabawa. Co ciekawe, początkowo trzeci koncert miał odbyć się na lotnisku w Kołobrzegu, jednak póki co nie wiemy, dlaczego nastąpiła taka zmiana.

Wakacyjna Trasa Dwójki - Płock: KTO WYSTĄPI?

Kto wystąpi podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Płocku 12 lipca 2020 roku? Na scenie będziecie mogli zobaczyć wielkie gwiazdy! Będą to między innymi: Anna Wyszkoni, Stachursky, Helena Vondráčková, Blue Café, Boys, Bad Boys Blue oraz Czadoman.

Wakacyjny koncert w Płocku rozpocznie się w niedzielę 12 lipca o godzinie 20:40. Transmisja na żywo będzie dostępna w TVP2, a powtórkę widzowie będą mogli obejrzeć w piątek 17 lipca o godzinie 22:15.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze