Wakacje 2020 - który słynny cytat opisuje twoje tegoroczne lato? Sprawdź!

2020-08-01 8:38 Materiał partnerski PO.
Lato, wakacje
Autor: pixabay.com Lato, wakacje

Zastanawiasz się, jak zakończą się twoje wakacje 2020? Nie rozmyślaj nad tym ani minuty dłużej, ponieważ na ESKA.pl czeka na ciebie specjalny quiz, który podsumuje twoje tegoroczne wakacje słynnym cytatem, który z pewnością już znasz! Jakie słowa najlepiej opiszą twoje lato 2020? Sprawdź to już teraz rozwiązując poniższy quiz.

Zastanawiasz się, jak zakończą się twoje wakacje 2020 i jakimi słowami najlepiej będzie wypadało je podsumować? Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy quiz, który opisze twoje lato 2020 jednym słynnym cytatem. Popularne powiedzenia i złote myśli bardzo często pozwalają nam się ze sobą utożsamiać. Popularne cytaty poza mądrością, jaka z nich płynie potrafią także spojrzeć na wiele życiowych spraw z zupełnie innej perspektywy niż dotychczas! Niekiedy też kilka słów lepiej obrazuje pewne zachowania i sytuacje niż długie opowieści, w których można się zagubić. Który cytat jest stworzony dla ciebie i idealnie podsumowuje twoje tegoroczne wakacje? Nie czekaj ani chwili dłużej i sprawdź, jak brzmi zdanie opisujące twoje wakacje 2020.

Jeśli już wiesz, jak będą wyglądać Twoje wakacje to sprawdź, co my mamy dla Ciebie!Zgłoś się do nowej zabawy Radia Eska i Coca-Cola - jest o co walczyć! Spośród osób, które wyślą zgłoszenie SMS-em do loterii WYGRAJ LATO, na antenie zostaną wylosowane dwie. Tak stworzony zespół będzie mógł otrzymać zestawy gadżetów i napoje Coca-Cola. Jeśli jednak wasza dwójka będzie chciała sięgnąć po więcej i odpowiecie poprawnie na zadane pytanie, zgarniecie 2000 zł do podziału! Wszystkie szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie wygrajlato.eska.pl. To lato jeszcze może być wygrane!

 

Coca-Cola
Autor: Coca-Cola
Najnowsze