Maffashion i Michał Daniłczuk

i

Autor: AKPA

tylko u nas

W mediach aż huczy od plotek o romansie Maffashion i Daniłczuka. W końcu zabrali głos!

2024-05-06 13:53

O tym, że Maffashion i Michał Daniłczuk mają się ku sobie, spekuluje się od tygodni. Rzekomy romans był komentowany nie tylko w kuluarach, ale i na wizji. Tylko u nas blogerka modowa i tancerz zdradzili, z czego może to wynikać.

Julia Kuczyńska i Michał Daniłczuk zajęli 3. miejsce w wielkim finale "Tańca z gwiazdami". To właśnie oni zdaniem wielu widzów zrobili najbardziej zauważalny progres w 14. edycji. Julia, która początkowo miała problemy z pokazywaniem emocji, za co często dostawało się jej od Iwony Pavlović, zachwycała z odcinka na odcinek i ostatecznie wspięła się na sam szczyt. Sporo internautów doszukiwało się w jej przemianie drugiego dna. Szybko zaczęto spekulować o tym, że Maffashion i jej partner taneczny mogą mieć romans. I choć żadne z nich nie potwierdziło krążących od tygodni doniesień, to temat ten wraca jak bumerang. Jak Julia i Michał reagują na to, że ich relacja jest rozkładana na czynniki pierwsze? Blogerka modowa wskazała, z czego, jej zdaniem, mogą wynikać dotyczące ich plotki.

Maffashion nie zabiera synka na treningi do „Tańca z gwiazdami”. Dlaczego? Padł konkretny powód!

Julia i Michał mają romans?! Padło konkretne wyznanie!

Maffashion o relacji z Michałem Daniłczukiem

Plotki dotyczące romansów w "Tańcu z gwiazdami" nie są niczym nowym. W tej edycji najbardziej "shipowaną" parą okazali się Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Daniłczuk.

Może to wynika z faktu, że oboje jesteśmy singlami? Jeschke - żona, dziecko, Anitka, więc tam się to nie klei. Inni też są w związkach, więc może to to. Każda edycja od pierwszego odcinka ma jakieś swoje romanse - podsumowała krótko.

Jak widać, zarówno blogerka, jak i tancerz nie zamierzają rozwijać tego wątku.