W Mam Talent poleciały łzy. Agnieszka Chylińska nie mogła powstrzymać wzruszenia

2022-09-26 13:04
Laura Dziąba
Autor: TVN

Jurorzy Mam Talent, po występie Laury Dziąby nie kryli wzruszenia. Występ uczestniczki talent show niósł ze sobą tyle emocji, że doprowadził Agnieszkę Chylińską do łez. Jurorka pokusiła się nawet o bardzo osobiste wyznanie.

Mam Talent 2022 to program, który jest pełen niesamowitych występów. Uczestnicy dostarczają jurorom i widzom paletę emocji. Każdy z nich chce bowiem jak najlepiej pokazać swój talent, a następnie dotrzeć do finału i wygrać 300 tys. złotych. Śmieszne i nie do końca przemyślane występy uczestników przeplatają się z niezwykle zaskakującymi i wzruszającymi pokazami. 14. edycja Mam Talent dostarcza widzom ogromną dawkę emocji i niebanalne występy. Podobnie było w tym przypadku. Kiedy na scenie pojawiła się 22-letnia Laura Dziąba jurorzy niemal zaniemówili.Okazało się, że nie tylko jej talent, ale i historia są niezwykłe.

Juror Mam Talent skrytykowany przez uczestnika. "To zupełnie niedojrzałe"

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!

Laura Dziąba - Mam Talent

Laura Dziąba w Mam Talent wywołał ogromne emocje. Jej wrażliwość i talent poraziły jurorów programu. Wokalistka zaśpiewała utwór Sii - Titanium. Laura jest samoukiem głównie ze względu na swoją niepełnosprawność fizyczną. Znalezienie nauczyciela, który podjąłby się nauki śpiewu i rozwijania talentu Laury było bardzo ciężkie. Jednak Laura postanowiła walczyć o swoje marzenia i nie poddawać się. Dziewczyna choruje na wrodzoną łamliwość kości, a tuż przed castingami złamała nogę, dlatego aktualnie porusza się na wózku inwalidzkim. Po występie Laury, Małgorzata Foremniak przyznała, że wokalistka posiada ogromny talent i wrażliwość. Z kolei Agnieszka Chylińska podzieliła się dosyć osobistym wyznaniem...

Laura, jesteś mi bliska, nawet nie wiesz, jak bardzo...

Nie wiadomo dokładnie, co Agnieszka miała na myśli. Publiczność, podobnie jak jurorzy, pokochała Laurę niemal natychmiast. Podobnie internauci, którzy nie szczędzą komplementów w stronę wokalistki.

Nastolatek z Lublina zachwycił jurorów „Mam talent”. Dostał złoty przycisk

Śpiewać każdy może, lecz przekazywać uczucia i dzielić się nimi to już inny wymiar

Cudowny głos w tak małym ciałku

Dziewczyna pozamiatała dosłownie. Brawo!

Laura ostatecznie otrzymała trzy głosy na tak. Młoda wokalistka udowodniła, że warto walczyć o własne marzenia, bez względu na to, jakie przeszkody stają nam na drodze.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze