Vito Bambino nawet Nudy robi pięknie. Zobacz nowy teledysk!

2021-06-15 16:42
Vito Bambino - Nudy
Autor: Universal Music Polska

Vito Bambino zaprezentował nowość, która zachwyciła jego fanów. Artysta udostępnił nowy singiel zatytułowany Nudy. Jest to idealny utwór do subiektywnych obserwacji z boku i w centrum wydarzeń jednocześnie. Czy piosenka odniesie duży sukces? Posłuchał nowości odc Vito Bambino. Wielu będzie zachwyconych!

Vito Bambino po świetnie przyjętym albumie „Poczekalnia” (2020) oraz kilku samodzielnych singlach i gościnnych występach – w tym w piosence „Ale jazz!” sanah, która ma już status diamentowej płyty i ponad 88 milionów streamów – prezentuje nowy solowy singiel „Nudy”. Utwór skomponowali Vito i kolega z Bitaminy, Amar Ziembiński. Vito tak opowiada o piosence: "Ale raczej to nudy. Ale raczej to nie oczekuj nic... Tak jest i tym razem. Bądźmy szczerzy wobec siebie - życie jest jakie jest. Nie ma co udawać. Ooo – już wiem. Numer Nudy jest o bezwzględnej szczerości. Teledysk również!". Choć w piosence Nudy Vito śpiewa o mieście, w klipie postanowił udać się na wieś. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć artystę tańczącego w stodole. Zobacz teledysk niżej!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.06.2021

Vito Bambino - kim jest, jak się nazywa?

Vito Bambino to naprawdę Mateusz Dopieralski. Muzyk urodził się w 1988 roku w Katowicach, ale w wieku dwóch lat wyjechał z rodzicami do niemieckiego Leverkusen, gdzie chodził do szkoły, uczył się muzyki i został cenionym aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. W wieku 18 lat otrzymał również polskie obywatelstwo.

Vito Bambino - zespół, grupa, Bitamina

W Polsce około 2008 roku wraz z Amarem Ziembińskim założył producencki duet Bitamina, do której po jakimś czasie dołączył Piotr Sibiński. Bitamina wydała pięć albumów i zagrała na największych polskich festiwalach. Grupa współpracowała między innymi z Dawidem Podsiadło oraz kolektywem Flirtini.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze