Reality show

Viola Nowasielska z "Hotel Paradise 1". Wielkie zmiany u uczestniczki programu: "Będę żoną!"

Viola Nowasielska była jedną z pierwszych uczestniczek programu "Hotel Paradise". Wyróżniająca się charakterystycznym stylem dziewczyna zdobyła sympatię widzów i innych mieszkańców rajskiej willi. Jak potoczyły się jej losy po programie i jak zmieniła się Viola? Uczestniczka show niedawno się zaręczyła!

Spis treści

  1. "Hotel Paradise" - szansa na miłość i przygodę życia 
  2. Viola Nowasielska z 1. edycji "Hotel Paradise" 
  3. Wielkie zmiany u Violi Nowasielskiej z "Hotel Paradise"! 
  4. Jak dziś wygląda Viola Nowasielska? Zobacz zdjęcia 

"Hotel Paradise" - szansa na miłość i przygodę życia 

Hotel Paradise to jedno z najpopularniejszych miłosnych show w telewizji. Realizowany przez Telewizję TVN program zadebiutował w 2020 roku i szybko zdobył sporą oglądalność. Jego uczestnicy to grupa singli, którzy marzą o zbudowaniu relacji, ale także przeżyciu przygody i zdobyciu popularności. Mieszkając w rajskim hotelu łączą się w pary i biorą udział w przeróżnych zadaniach. W ostatecznej rozgrywce - na ścieżce lojalności- finaliści muszą natomiast zdecydować, co wybierają: miłość czy pieniądze?

Miłosne show, którego prowadzącą jest Klaudia El Dursi doczekało się już siedmiu edycji. 

Viola Nowasielska z 1. edycji "Hotel Paradise" 

Jedną z bardziej charakterystycznych dziewczyn, które pojawiły się w 1. odsłonie programu "Hotel Paradise" była Viola Nowasielska. Dziewczyna lubiła nietuzinkowe stylizacje i nie bała się eksperymentować ze sposobem ubierania. Swoją artystyczną duszę przejawiała przez taniec, malarstwo i modę; Viola pracowała jako asystentka projektantki mody. 

Uczestniczka poszukiwała w programie inteligentnego i opiekuńczego mężczyzny z poczuciem humoru.  

Czytaj także: Marika Worach z 5. edycji "Hotel Paradise" ma synka i narzeczonego!

Viola Nowasielska szybko zdobyła sympatię widzów, jednak relacja, którą nawiązała w Hotelu sprawiła, że zaczęła być krytykowana. Przypomnijmy, że dziewczyna związała się z Adamem i mocno walczyła o tę relację. Nie miała jednak pojęcia, jak jej partner potraktował Martynę, z którą wcześniej był w parze. Kiedy po finale dowiedziała się, że Adam, po wspólnie spędzonej nocy, porzucił Martynę, Viola przyznała, że ma żal do partnera. Choć mu wybaczyła, ich relacja nie przetrwała. 

Wielkie zmiany u Violi Nowasielskiej z "Hotel Paradise"! 

Viola Nowasielska, choć od jej udziału w programie minęło kilka lat, nadal cieszy się dużą popularnością. Jej konto na Instagramie śledzi już ponad 115 tysięcy fanów! Ci bardzo chętnie komentują nowe zdjęcia uczestniczki, nie szczędząc jej komplementów. Viola dzieli się swoimi zdjęciami, na których prezentuje różne stylizacje. 

Jakiś czas temu kobieta pokazała fanom ukochanego, a w ostatnim czasie pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym! Pod zdjęciem z opisem "Będę żoną" posypała się lawina gratulacji. 

Jak dziś wygląda Viola Nowasielska? Zobacz zdjęcia 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł
Hania Balwierczak już tak nie wygląda! Zobacz jaką metamorfozę przeszła uczestniczka Hotelu Paradise 2