Viki Gabor zdradziła nam kulisy powstania Forever And A Night! Nad jej utworem pracowała światowa gwiazda!

2020-07-04 15:14 kg
Viki Gabor
Autor: VIPHOTO/East News

Viki Gabor to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Numery Superhero, Getaway czy też Ramię w ramię zdobyły serca słuchaczy i długo królowały na listach przebojów. Zwyciężczyni zeszłorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie zwalnia jednak tempa. 3 lipca światło dzienne ujrzał jej najnowszy kawałek - piosenka Forever And A Night. Podczas wywiadu z Michałem Hanczakiem z Radia ESKA, Viki Gabor zdradziła kulisy powstawania utworu!

Viki Gabor zdradziła nam kulisy powstania Forever And A Night! Nad jej utworem pracowała światowa gwiazda! Viki Gabor to wokalistka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej kariera rozpoczęła się dzięki udziałowi w drugiej edycji programu The Voice Kids. Viki dotarła do finału show i zajęła w nim drugie miejsce. Kilka miesięcy później wzięła udział w programie Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019, w którym okazała się najlepsza. To właśnie Viki reprezentowała Polskę podczas 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tu ponownie nie miała sobie równych i wykonaniem utworu Superhero wywalczyła zwycięstwo. Dziś Viki Gabor jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Każdy jej numer, który do tej pory ujrzał światło dzienne, od razu stawał się niekwestionowanym hitem. Wokalistka nie zwalnia jednak tempa. W piątek, 3 lipca 2020 roku, w serwisach cyfrowych miał premierę kolejny singiel Viki, który zapowiada jej debiutancką płytę. Artystka zdradziła nam ostatnio kulisy powstania utworu Forever And A Night. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Viki Gabor zdradziła kulisy powstania Forever And A Nig

Forever And A Night to piosenka, którą, jak zdradziła nam Viki Gabor, każdy może inaczej interpretować. Ona sama jednak dedykuje ten utwór przyjaciołom, z którymi nie ma możliwości widywać się tak często, jak by tego chciała. Podczas rozmowy z Michałem Hanczakiem artystka zdradziła, że teledysk do najnowszego numeru jest owocem wyjazdu do Los Angeles, natomiast producentem samego kawałka jest Cutfather, a właściwie Mich Hedin Hansen. Duński producent ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami, jak Katy Perry, Kylie Minogue, Olly Murs, Liam Payne, Sigala czy też ZEDD. Viki Gabor stale udowadnia, że wiek nie ma żadnego znaczenia - marzenia można spełniać w każdym wieku!

Poniżej możecie posłuchać najnowszego utworu Viki Gabor oraz rozmowy Michała Hanczaka z młodą wokalistką.

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze