Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Viki Gabor zdradziła, co ją denerwuje. Wokalistkę najbardziej irytują dwie rzeczy

2022-10-28 10:07

Viki Gabor ujawniła, co ją najbardziej irytuje i z czym ma problem. Gwiazda powiedziała, że są dwie rzeczy, których nie znosi. Sprawdziliśmy, czego nie lubi i co wkurza młodą wokalistkę. Mało kto mógł wiedzieć, że chodzi właśnie o te dwie rzeczy!

Viki Gabor zdradziła, co ją najbardziej denerwuje. Wokalistka nie ukrywa tego, że te dwie rzeczy doprowadzają ją do sporego zirytowania. Viki Gabor chętnie udziela się w swoich mediach społecznościowych. Na jej Instagramie możemy zobaczyć relacje nie tylko z jej przedsięwzięć zawodowych, ale i życia prywatnego. Podobnie na TIkToku, na którym Viki Gabor możemy zobaczyć m.in. szalone tańce wokalistki oraz jej znakomite popisy wokalne. Młoda piosenkarka ceni sobie możliwość kontaktu z fanami, którzy są jej wdzięczni za to, że mogą wymienić kilka zdań ze swoją idolką. Niedawno, pod jednym ze swoich komentarzy zdradziła, co ją najbardziej irytuje.

Roxie Węgiel dostała prezent od Dawida Kwiatkowskiego. Ten gest sporo mówi o ich relacji!

OTO POLSKI MrBEAST [FRIZ vs CZVJNIK vs REZIGIUSZ] | ESKA XD - Hotplota #60

Co denerwuje Viki Gabor?

Viki Gabor ujawniła, co ją irytuje. Wokalistka postanowiła odpowiedzieć na jeden z licznych komentarzy pod filmem, w którym jej fanka zapytała, czy denerwuje ją pisownia jej imienia przez "W", a nie przez "V". Zdradziła również, że nie przepada, jak ktoś zamiast Viki pisze Viktoria. Choć młoda wokalistka nazywa się Wiktoria Gabor, to jej pseudonimem artystycznym jest pisanie swojego imienia przez "V". Co więcej, gwiazda przez lata mieszkała za granicą, gdzie jej imię pisze się właśnie w ten sposób.

Wzruszające nagranie Dawida Kwiatkowskiego z fanką. Zapamięta ten moment do końca życia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE