Viki Gabor wygląda jak Ariana Grande! Nowy teledysk inny, niż wszystkie?

Viki Gabor
Autor: Universal Music Polska

Viki Gabor nie zwalnia tempa. Jeśli myśleliście, że po wydaniu teledysku do piosenki Afera młoda gwiazda zrobi sobie chwilę przerwy, byliście w błędzie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 udostępniła fragment kolejnego wideoklipu, który nagrała do piosenki Wznieść się chcę. Wygląda w nim jak Ariana Grande! Więcej na ESKA.pl.

Viki Gabor w nowym teledysku wygląda zupełnie jak Ariana Grande! Nie wierzycie? Zobaczcie zwiastun, który prezentujemy już teraz na ESKA.pl. Po spektakularnym zwycięstwie na Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor ani na moment nie zwolniła tempa. Wręcz przeciwnie, kariera młodej piosenkarki nabiera rozpędu. We wrześniu ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album studyjny Viki zatytułowany Getaway (Into My Imagination), z którego pochodzą takie hity jak Superhero, Ramię w ramię, tytułowy Getaway czy najnowszy Afera. Kilka dni temu Viki Gabor wypuściła oficjalny klip do swojego kolejnego polskojęzycznego kawałka. To jednak niejedyna niespodzianka, jaka czeka jej na fanów w najbliższym czasie.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Viki Gabor udostępniła trwający zaledwie kilka sekund zwiastun teledysku do piosenki Wznieść się chcę, która została nagrana z myślą o filmie Wyprawa na Księżyc. Produkcja Netflixa zadebiutuje w serwisie w piątek, 23 października. Tego samego dnia ukaże się klip do utworu, w którym Viki wygląda jak... Ariana Grande. 

Tajemnice Viki Gabor | ESKA XD - CD-ROOM #4

Viki Gabor - nowy teledysk

Młoda gwiazda nigdy nie ukrywała, że jej największą inspiracją jest amerykańska wokalistka Ariana Grande. Widać to w zwiastunie teledysku do piosenki Wznieść się chcę. Charakterystyczny kucyk, kosmiczne stroje. Można odnieść wrażenie, jakby oglądało się klip do wielkiego hitu Ari Break Free. Wideo zadebiutuje na kanale Viki już w piątek!

- Już nie mogę się doczekać aż zobaczycie efekty naszej pracy! - napisała artystka.

Najnowsze