Viki Gabor śpiewa Britney Spears. Ta piosenka jest starsza od niej!

2020-09-17 12:02 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Dla Viki Gabor nie ma rzeczy niemożliwych. Młoda wokalistka wciąż udowadnia, że potrafi odnaleźć się w każdym repertuarze, nawet dużo starszym od niej samej. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 wzięła tym razem na warsztat wielki hit z drugiego albumu studyjnego Britney Spears. Jak jej poszło? Reakcje internautów mówią same za siebie. Więcej na ESKA.pl.

Viki Gabor w piosence Britney Spears to coś, czego nie spodziewał się chyba nikt. Trzynastoletnia wokalistka, która chwilę temu zaprezentowała swój długo wyczekiwany album studyjny Getaway (Into My Imagination) wciąż zaskakuje. W programie Kuby Wojewódzkiego pokusiła się o zaśpiewanie utworu z repertuaru Amy Winehouse, a teraz sięgnęła po jeszcze starszą piosenkę. Starszą, niż ona sama! Gwiazda zaśpiewała bowiem wielki hit Britney Spears, który miał swoją premierę w 2000 roku.

Britney Spears sama była niegdyś idolką młodzieży. Jako jedna z pierwszych nastoletnich gwiazd odniosła międzynarodowy sukces. Miliony sprzedanych płyt, trasy koncertowe po całym świecie, kontrakty z najpopularniejszymi markami - to wszystko miała wokalistka przed otrzymaniem dowodu osobistego. O dobrodziejstwach, ale i o przekleństwach sławy opowiada jej utwór Lucky, który promował wydany w 2000 roku album Oops!... I Did It Again. Gdy Britney go nagrywała, miała zaledwie osiemnaście lat. To właśnie jego cover live zaprezentowała Viki Gabor w programie 'Jaka to Melodia?'. 

Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor śpiewa Britney Spears

Viki Gabor wielokrotnie podkreślała, że najbliższe jej sercu są piosenki Ariany Grande i Dua Lipy. Jak się jednak okazuje, młoda gwiazda zna też repertuar nieco starszych gwiazd. W programie Jaka to Melodia? Viki zachwyciła publiczność swoim wykonaniem piosenki Lucky, którą w 2000 roku nagrała Britney Spears. Widzowie i internauci są oczarowani jej wersją. 

- Ogromny talent

- Proszę, jesteś świetna. Nie zmieniaj się. Masz wszystko na miejscu - piszą w komentarzach pod postem na oficjalnym fanpage'u programu. 

Posłuchajcie Lucky w wykonaniu Viki Gabor. Myślicie, że powinna włączyć tę piosenkę do swojego koncertowego setu?

Najnowsze