Viki Gabor, Roxie Węgiel i Duncan Laurence - ten występ z Eurowizji Junior 2020 nie schodzi z ust całej Europy!

Viki Gabor, Roxie Węgiel i Duncan Laurence
Autor: Screen z YT: Duncan Laurence, Viki Gabor and Roksana Węgiel perform Arcade - Junior Eurovision 2020 / Junior Eurovision Song Contest

Eurowizja Junior 2020 już za nami, jednak emocje towarzyszące wydarzeniu jeszcze nie ostygły. Jednym z najbardziej emocjonujących momentów show był między innym gościnny występ Viki Gabor, Roxie Węgiel i Duncana Laurence’a, którzy zaśpiewali piosenkę Arcade i wzbudzili zachwyt w całej Europie!

Choć Eurowizja Junior 2020 już się zakończyła, z pewnością długo będziemy jeszcze ją wspominać. Na 18. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie zabrakło wzruszających, pełnych emocji momentów, które będą towarzyszyć nam na długo po zakończeniu konkursu. Jedną z takich chwil jest między innymi gościnny występ Viki Gabor, Roksany Węgiel oraz Duncana Laurence’a. Wokaliści znani już na eurowizyjnych scenach połączyli swoje wokalne talenty i pokazali muzyczne show na miarę swoich możliwości. To była wspaniała niespodzianka, po której wiele fanów do tej pory nie może zasnąć z ekscytacji. Viki Gabor, Roksana Węgiel oraz Duncan Laurence zaprezentowali utwór pod tytułem Arcade podczas specjalnego występu na Eurowizji Junior 2020, która odbyła się 29 listopada tego roku. W tej piosence najpewniej mógł czuć się sam Duncan Laurence, ponieważ to właśnie z tą piosenką wokalista w 2019 roku wygrał dorosłą Eurowizję, jednak Viki Gabor i Roksana Węgiel wypadły w tym trio równie niesamowicie, a fani do tej pory ich występ komentują jako najlepszą część na Eurowizji Junior 2020. 

Eurowizja Junior 2020 - Viki, Roxie i Duncan zachwycili 

Występ Viki Gabor, Roxie Węgiel i Duncana Laurence'a dla wielu osób był najlepszym występem wieczoru! Utwór Arcade w wykonaniu tych wokalistów nabrał nowego znaczenia i zdobył serca widzów na Eurowizji Junior 2020, tak samo jak na dorosłej Eurowizji w poprzednim roku. Czy ci zdolni artyści powinni pomyśleć nad współpracą, która zaowocowałaby wspólną piosenką? Fani z pewnością byliby zachwyceni!

Najnowsze