Viki Gabor niczym Taylor Swift? Jej cover ME! powala na kolana

2020-09-22 14:00 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Viki Gabor wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Młoda wokalistka ponownie sięgnęła po utwór z repertuaru zagranicznej gwiazdy. Tym razem wybór padł na Taylor Swift i jej hit ME!, który powstał we współpracy z Brendonem Urie z grupy Panic! At the Disco. Internauci są zachwyceni wykonaniem nastolatki i po raz kolejny wróżą jej wielką karierę. Więcej na ESKA.pl.

Viki Gabor w piosence Taylor Swift znów powaliła internautów na kolana. Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Viki jest jedną z najbardziej utalentowanych młodych wokalistek w naszym kraju. Nastolatka dotarła do ścisłego finału programu The Voice Kids, a także zwyciężyła podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, który miał miejsce w Gliwicach. W trakcie swojej krótkiej, aczkolwiek bardzo intensywnej drogi artystycznej udowodniła, że potrafi odnaleźć się w niemalże każdym repertuarze. Fani mogli usłyszeć, jak Viki radzi sobie z piosenkami między innymi Amy Winehouse, Britney Spears, Ariany Grande oraz Katy Perry. Niedawno gwiazda odwiedziła też nasze eskowe studio, gdzie wzięła udział w ESKA Hit Challenge.

Jeśli chcielibyście usłyszeć Viki Gabor w repertuarze Taylor Swift, to teraz jest to możliwe. Wokalistka pojawiła się w programie Jaka to Melodia, gdzie wykonała utwór Amerykanki z 2019 roku. Młodzieńcza energia i radość w głowie - to wszystko znajdziecie w występie Viki z piosenką ME!

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor śpiewa Taylor Swift

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 żadnego wyzwania się nie boi! Tym razem młoda artystka wzięła na warsztat wielki hit Taylor Swift, który promował jej siódmy album studyjny Lover. Piosenka powstała we współpracy z Brendonem Urie i z miejsca podbiła listy przebojów na całym świecie. Jak poradziła sobie z nim Viki? Internauci twierdzą, że... śpiewająco! Wideo można zobaczyć na TVP VOD.

Najnowsze