Viki Gabor i Kayah - nowa piosenka Ramię w ramię HITEM karnawału 2020?! [WIDEO]

2020-01-07 15:15 RW
Viki Gabor i Kayah - nowa piosenka Ramię w ramię HITEM karnawału 2020?! [WIDEO]
Autor: Dawid Ziemba Viki Gabor i Kayah - nowa piosenka Ramię w ramię HITEM karnawału 2020?! [WIDEO]

Dwie kobiety. Dwa pokolenia. Dwa niesamowite głosy. Viki Gabor i Kayah łączą siły we wspólnym utworze Ramię w ramię – który z pewnością ma szansę stać się jednym z największych hitów tegorocznego karnawału! Czy tak faktycznie będzie? Przekonajcie się oceniając sami na ESKA.pl

Ramię w ramię - piosenka powstała z połączenia dwóch niezwykłych talentów kobiet z różnych pokoleń - doświadczonej Kayah, która na swoim koncie ma olbrzymi dorobek artystyczny oraz bardzo młodej, choć mogącej pochwalić się międzynarodowym sukcesem jakim niewątpliwie jest zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019 - Viki Gabor. Singiel to z pewnością największy GIRL POWER SONG ostatnich lat, który zagości na tanecznych i karnawałowych playlistach w całej Polsce!

Piosenka napisana została przez autorów sukcesu Superhero czy Anyone I want to be - Lanberry, Patryka Kumóra praz Dominika Buczkowskiego z udziałem Kayah w tworzeniu tekstu, natomiast za partie akordeonu w utworze odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek! Taki skład zwiastuje hit i sukces!

Viki Gabor i Kayah - nowa piosenka Ramię w ramię

Teledysk, za który odpowiedzialna jest Agencja Artystyczna Pompidou, nawiązuje zarówno do przesłania jak i energii utworu. Jest kolorowy, żywy, energiczny, a występują w nim nikt inny - jak tylko kobiety! Viki współpracę z Kayah komentuje: 

Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko! Współpraca z Kayah to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie słuchaczom dużo fajnych chwil i emocji!

Jak mówi Kayah: 

Utwór został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat!

Najnowsze