Gwiazdy internetu

Vanessa Rojewska - influencerka i dziewczyna Kamila Szymczaka. Co warto o niej wiedzieć?

2024-06-17 13:23

Vanessa Rojewska to popularna influencerka, która cieszy się dużymi zasięgami na TikToku i Instagramie. Znana jest też ze swojego związku z inną gwiazdą internetu - Kamilem Szymczakiem. W 2024 roku stała się też bohaterką skandalu z piłkarzem Nicolą Zalewskim. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Oto inne ciekawostki.

Vanessa Rojewska to gwiazda social mediów. Ma Instagramie i TikToku śledzi ją kilkaset tysięcy osób. To rozpoznawalna postać polskiego internetu i show-biznesu. Jest także częścią jednego z najbardziej znanych związków wśród polskich influencerów. Jej chłopakiem jest Kamil Szymczak. Niektórzy jednak usłyszeli o niej po raz pierwszy za sprawą oskarżeń o romans z piłkarzem Nicolą Zalewskim. Tym samym chcieliby wiedzieć więcej na jej temat. W tym artykule można znaleźć więcej ciekawostek o życiu i karierze Vanessy Rojewskiej?

Vanessa Rojewska - wiek, ile ma lat

Vanessa Rojewska urodziła się 18 września 2006 roku w Szczecinie.W 2024 roku skończy 18 lat.

Vanessa Rojewska - wzrost, wymiary

Według informacji dostępnych na oficjalnej stronie internetowej Vanessa ma 171 centymetrów wzrostu. Jej wymiary to 82 x 61 x 82.

Tłumy kibiców w Hamburgu! Tak świętowano mecz otwarcia Euro 2024

Vanessa Rojewska - rodzice

Mamą Vanessy jest Marta Rojewska. Dwa lata temu była liderką akcji "Mama i ja". W sieci nie ma informacji o jej ojcu.

Vanessa Rojewska - chłopak

Chłopakiem Vanessy jest influencer Kamil Szymczak. Zanim zostali parą, przez długi czas mieli relacje przyjacielskie.

Vanessa Rojewska - Nicola Zalewski

W 2024 roku Rojewska stała się bohaterką skandalu, który wywołał jej własny partner Kamil Szymczak. Chłopak wrzucił post, w którym poinformował, że został zdradzony przez Vanessę, a jako jej kochanka wskazał piłkarza Nicolę Zalewskiego. Wpis został szybko usunięty.

Vanessa Rojewska - Auschwitz

Sprawa z Nicolą i Kamilem nie jest pierwszym skandalem z udziałem Vanessy. Zaledwie kilka tygodni wcześniej opublikowała nagranie, na którym w krótkich spodenkach jedzie rowerem w okolicach obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Dodatkowo w tle wideo puściła piosenkę "She Doesn't Mind" Seana Paula. Publikacja została skrytykowana za ogromny brak taktu.

Vanessa Rojewska - tancerka

Wiele osób nie wie,  że Rojewska jest tancerką. Z jej biografii na stronie internetowej wynika, że przez 12 lat trenowała taniec towarzyski.

Vanessa Rojewska - Instagram, TikTok

  • Instagram: @vanessarojewska
  • TikTok: @vanessarojek