Gwiazdy

Kamil Szymczak jest popularnym influecerem. To on oskarżył Nicolę Zalewskiego o zdradę!

2024-06-17 11:23

Kamil Szymczak podbija polski internet. Jest teraz jedną z najpopularniejszych osób na TikToku, a jego kariera rozkręca się w zawrotnym tempie. W 2024 roku zadebiutował w telewizji biorąc udział w programie "Czas na show. Drag me out". Później stał się bohaterem skandalu z Vansessą Rojewską i Nicolą Zalewskim. Wiele osób, które wcześniej go nie znały, chciałoby się dowiedzieć, kim jest. Oto najważniejsze informacje.

Kamil Szymczak powoli staje się gwiazdą polskiego show-biznesu. Jeszcze do niedawna znali go głównie ci, którzy śledzą trendy w social mediach i obserwują popularnych influencerów. Kariera Kamila zaczęła się na TikToku. Może się pochwalić dużą grupą odbiorców na tej aplikacji, ponieważ śledzi go prawie 3 miliony użytkowników. 2024 rok to czas, kiedy postanowił podbić też telewizję i przyjął propozycję udziału w "Czas na show. Drag me out". Później znalazł się na językach Polaków za sprawą skandalu z piłkarzem Nicolą Zalewskim. Co warto o nim wiedzieć? Specjalnie dla nich zebraliśmy najważniejsze ciekawostki z jego życia i kariery.

Kamil Szymczak zniszczył Nicolę Zalewskiego?! Ostre komentarze po meczu z Holandią

Muzyka znika z Tik Toka | Maks on air

Kamil Szymczak - wzrost

Kamil Szymczak ma 180 centymetrów wzrostu.

Kamil Szymczak - wiek, ile ma lat?

Kamil Szymczak urodził się 30 czerwca 1999 roku. Latem 2023 skończył 24 lata.

Kamil Szymczak - ślub

Jakiś czas temu w mediach zrobiło się głośno o ślubie Kamila. Nie była to jednak prawdziwa ceremonia, a jedynie zabawa na imprezie! Jego "wybranką" była Angelika Mucha znana jako littlemooonster96. Dziewczyna urządziła imprezę urodzinową o tematyce ślubnej i poprosiła Kamilę o wzięcie udziału w udawanych zaślubinach.

Kamil Szymczak - waga

W internecie nie ma żadnych informacji o wadze Kamila Szymczaka.

Kamil Szymczak - model

Kamil okazjonalnie pracuje jako fotomodel. Współpracuje z różnymi markami. Reklamował między innymi bieliznę męską oraz sportową odzież.

Kamil Szymczak - auto

Jaki samochód ma Kamil Szymczak? Dwa lata temu chwalił się na TikToku tunowanym BMW M4. Nie wiadomo jednak, czy pojazd jest jego własnością. Możliwe, że była to tylko przejażdżka w ramach promocji.

Kamil Szymczak - Vanessa Rojewska

Kamil Szymczak przez długi czas przyjaźnił się z infleuncerką Vanessą Rojewską. Z czasem postanowili zostać parą.

Kamil Szymczak - Nicola Zalewski

W czerwcu 2024 roku Kamil Szymczak opublikował story na Instagramie, na którym oskarżył piłkarza Nicolę Zalewskiego o zdradzenie swojej dziewczyny z jego partnerką Vanessą Rojewską. Później usunął post.

Kamil Szymczak - Lexy Chaplin

Kiedyś Lexy Chaplin powiedziała, który influencer jest jej największą sympatią. Wskazała właśnie Kamila. - Pamiętam nagranie, które ktoś mi podesłał właśnie z tymi słowami zaraz po ich wypowiedzeniu przez Lexy. Nie ukrywam, że zrobiło mi się wtedy strasznie miło, do tego stopnia, że poczułem motylki w brzuchu - tak Szymczak skomentował wyznanie Lexy w wywiadzie dla Vibez.

Kamil Szymczak - "Drag me out"

Kamil Szymczak po raz pierwszy wystąpił w telewizji w "Czas na show. Drag me out". W tym programie znane osoby występują na scenie jako drag queens. Ich mentorami będą profesjonalni artyści drag. Trenerką Kamila jest Shady Lady.

Kamil Szymczak - TikTok, Instagram

  • Instagram: @kamil_szymczak
  • TikTok: @kamil_szymczak