Uwielbiany w Polsce zespół Hurts powraca. Voices hitem 2020 roku?

2020-05-15 18:29
Hurts
Autor: materiały prasowe

Po długiej przerwie zespół Hurts powraca z nową muzyką. Singiel “Voices” to żywy i przejmujący utwór, poruszający niezwykle aktualne w czasach izolacji tematy problemów psychicznych. Jak mówi sam zespół, “Voices” to piosenka o wewnętrznym konflikcie i odosobnieniu, oraz o walce podejmowanej z osobistym kryzysem. Singiel dostępny jest już na Spotify, Tidal, Apple Music, YouTube oraz wszystkich innych platformach streamingowych..

“Voices” to pierwszy singiel Hurts, wydany od czasu premiery ich ostatniego studyjnego albumu. Utwór został napisany w czasie osobistego kryzysu, z którym mierzył się wokalista zespołu, Theo Hutchcraft. Jak opowiada artysta: “”Voices” to piosenka o izolacji, desperacji i manii. Ale także o odwadze, niezłomności i sile umysłu. Napisałem ją podczas mojego małego, osobistego kryzysu, a prezentujemy ją światu w dobie całkowicie realnego i globalnego kryzysu. Mam nadzieję, że przyniesie w tych czasach nadzieję każdemu, kto zmaga się z własnymi demonami”.

Hurts w “Voices” potwierdzają swoją niezaprzeczalną zdolność do podejmowania nieprzewidywalnych, często mało wygodnych tematów w sferze muzyki popularnej. W pełnym rozpaczy “Voices” zespół opowiada o ciężkim stanie psychicznym, ale daje też motywację do podjęcia wewnętrznej walki. Mocny przekaz utworu pokrywa się z równie mocnym syntezatorowym brzmieniem, nietuzinkowym dla struktury popowego przeboju.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Hurts - nowa piosenka 2020

Ich potrzeba ciągłego poszukiwania i przesuwania granic, doceniana do tej pory przez ich słuchaczy jest w “Voices” mocno wyczuwalna. Zawiązany w Manchesterze zespół Hurts znany jest fanom z eksplorowania różnorodnych, współczesnych popowych brzmień. Duet, w skład którego wchodzą Theo Hutchcraft i Adam Anderson, obecny na scenie już ponad dekadę odniósł globalny sukces, zdobywając liczne nagrody oraz sprzedając miliony egzemplarzy płyt.

Sam debiutancki album Hurts “Happiness” trzynaście razy sięgnął po status platynowej płyty. Przeboje takie jak “Lights”, “Wonderful Life”, “Ready to Go” wywindowały zespół na szczyt i dały nominacje w takich konkursach jak MTV Europe Music Awards czy NME Awards. Hurts to zespół o silnym znaczeniu dla brytyjskiej oraz globalnej sceny nowoczesnego popu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze