Urszula Dudziak idzie na emeryturę? Jej komentarz jest obłędny!

Urszula Dudziak
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Urszula Dudziak

Urszula Dudziak kończy swoją karierę i planuje przejść na emeryturę? Zapytania o ten temat odpowiedziała w niezwykły sposób! Zobaczcie już teraz, jakie plany na najbliższą przyszłość ma popularna polska artystka, która od lat występuje na wielu scenach i udziela się w popularnych programach telewizyjnych.

Urszula Dudziak idzie na emeryturę? Zapytana o tę kwestię niemalże wybuchła śmiechem! Popularna wokalistka mimo swojego wieku wciąż jest bardzo aktywna na muzycznym rynku. Udziela się w wielu programach oraz pokazuje się na scenie. Urszula Dudziak zadebiutowała w 1958 roku wykonując przeróżne klasyczne jazzowe piosenki wraz z kompozytorem Krzysztofem Komedą. Urszula w całym swoim muzycznym dorobku ma na koncie kilkadziesiąt własnych płyt, dzięki którym między innymi została uznana za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych na całym świecie.

Mało kto wie, ale Urszula Dudziak współpracowała z wielkimi nazwiskami między innymi z Bobbym McFerrinem, Stingiem, czy też Ronem Carterem. Dodatkowo wokalistka wyróżnia się niesamowitym kontaktem ze swoimi fanami. Urszula bardzo często wchodzi w różne interakcje z swoją widownią i odpowiada na ich wszelkie pytania. Jednym z nich było zapytanie o przejście na emeryturę. Jak w tym temacie widzi siebie wokalistka? Zobaczcie sami! 

Urszula Dudziak idzie na emeryturę? 

Urszula Dudziak zapytana o to, czy myśli o przejściu na emeryturę udzieliła fanom jasnej odpowiedzi. Na co? Na emeryturę? A co to takiego jest?" - pytała. "Mnie to w ogóle nie dotyczy. Mam przecież dopiero 77 lat i dopiero się rozkręcam. Jest to najpiękniejszy okres w moim życiu. Jestem w takiej formie i wszystko mi wolno. Emerytura mnie nie dotyczy. Absolutnie! - odpowiedziała artystka. 

Urszula Dudziak: „Wiek jest w głowie… Mam 77 lat, najlepsze dopiero przede mną”
Najnowsze