Urodzinowa Kumulacja w Radiu ESKA - zasady? O co chodzi w zabawie?

2019-10-21 20:10 MK
ESKA urodzinowa kumulacja
Autor: Radio ESKA

Urodziny w Radiu ESKA możesz mieć codziennie! Nie, nie, to wcale nie jest żart! Już w najbliższy poniedziałek, 21 października 2019 roku, ruszyła kolejna edycja zabawy Urodzinowa kumulacja, w trakcie której nasi słuchacze mogą zdobyć naprawdę dużą kasę. Sprawdź już teraz na ESKA.pl, co trzeba zrobić, by wygrać. Takiej okazji nie można przegapić!

Urodzinowa Kumulacja - zasady to najważniejsza kwestia dla wszystkich tych, którzy chcą wziąć udział w cieszącej się niesłabnącą popularnością wśród wszystkich słuchaczy Radia ESKA zabawie. Nie ma się co dziwić - w końcu kto z nas nie uwielbia otrzymywać urodzinowych prezentów? W Radiu ESKA urodziny możecie mieć codziennie! Od 21 października, przez trzy tygodnie, na naszej antenie będziecie mogli wygrać co najmniej tysiąc złotych z puli, która wynosi aż 150 tysięcy! Na czym polega cała zabawa?

Urodzinowa kumulacja w Radiu ESKA - zasady

Jak się zgłosić do wzięcia udziału w urodzinowej kumulacji? To nic trudnego! Jedyne, co musisz zrobić to wysłać smsem miesiąc swoich urodzin na numer 7211 lub zgłosić się poprzez formularz online dostępny na stronie: urodziny-eska.2win.pl. Koszt sms-a, jak i internetowego losu to 2,46 złotych. Słuchacze będą brali udział w zabawie, jeśli ich data urodzenia przypada w miesiącu podanym przez prowadzącego. W pierwszej Rundzie Dziennej, w dniu 21 października 2019 roku, udział wezmą słuchacze, którzy przesłali prawidłowe zgłoszenie od dnia 14 października 2019 roku do 21 października 2019 roku, przed rozpoczęciem losowania. Szczegóły dostępne są na stronie: https://urodziny.eska.pl/.

Najnowsze