Urodzinowa Kumulacja w Radiu ESKA - jak się zgłosić? [NUMER SMS, ONLINE]

2020-06-07 18:29 JJ
Urodzinowa Kumulacja w Radiu ESKA - jak się zgłosić? [NUMER SMS, ONLINE]
Autor: Radio ESKA Urodzinowa Kumulacja w Radiu ESKA - jak się zgłosić? [NUMER SMS, ONLINE]

Urodzinowa Kumulacja Radia ESKA to kultowa zabawa, w której możesz zdobyć mnóstwo pieniędzy. Jak się zgłosić? Jak wygrać kasę? Wszystkie szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl!

Urodzinowa Kumulacja Radia ESKA powraca na naszą antenę. Wyobraź sobie, że nie musisz rezygnować z wymarzonych wakacji lub remontu mieszkania. Z Radiem ESKA możesz spokojnie podreperować domowy budżet. Wystarczy bardzo uważnie słuchać ESKI, wysłać SMS, odebrać telefon i cieszyć się z wygranej gotówki. Jak się zgłosić do Urodzinowej Kumulacji Radia ESKA? Jaki jest numer SMS do ESKI? Podpowiadamy poniżej.

Urodzinowa Kumulacja Radia ESKA - numer SMS, online

Aby zgłosić się do Urodzinowej Kumulacji Radia ESKA wystarczy tak naprawdę tylko telefon komórkowy, bądź dostęp do internetu. Jeżeli usłyszysz na antenie miesiąc, w którym się urodziłeś, możesz zgłosić się do zabawy wysyłając SMS pod numer 7211 (koszt 2,46 z VAT) z nazwą miesiąca, bądź kupić los na urodziny.eska.pl. Kiedy do Ciebie oddzwonimy, sprawdzimy na antenie, jaki dzień kryje się w kopercie z miesiącem urodzin. Jeżeli okaże się, że jest to ten sam dzień, w którym masz urodziny, zgarniasz całą Urodzinową Kumulację. Jeżeli nie, to dostaniesz od nas gwarantowany 1000 złotych!

Urodzinowa Kumulacja Radia ESKA - ZGŁOŚ SIĘ >>

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze