Uczestnik Top Model to sobowtór Friza! Uderzające podobieństwo wprawiło fanów w osłupienie

2022-05-02 10:04
Friz ma sobowtóra?
Autor: Artur BARBAROWSKI/East News

Za sprawą swojej aktywności w sieci Friz stał się jedną z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Internauci często porównują innych twórców właśnie do niego. Pod najnowszym TikTokiem uczestnika programu Top Model pojawiła się lawina komentarzy, za pośrednictwem których fani wskazali podobieństwa łączące Jacka i wpływowego influencera. Sobowtór?

Pamiętacie Jacka Kalibabkę z programu Top Model? Aspirujący model wzbudził prawdziwą sensację, pojawiając się na castingu do telewizyjnego show ze swoją siostrą Gracją. Widzowie szybko poznali historię, jaka kryła się za tymi dwoje. Gracja i Jacek to dzieci zmarłego w 2019 roku i określanego mianem największego uwodziciela PRL-u Jerzego Kalibabki, znanego też pod pseudonimem Tulipan. Chociaż ani jednemu, ani drugiemu nie udało się wygrać Top Model, rodzeństwo zyskało sporą popularność, a ich media społecznościowe śledzą tysiące fanów. Kilka dni temu Jacek zamieścił na swoim TikToku nagranie z Gracją, a obserwujący jego profil zwrócili uwagę na podobieństwo do... Friza! Tak, tak, internauci zgodnie stwierdzili, że przystojny model łudząco przypomina najpopularniejszego polskiego youtubera. 

Zobacz też: Friz i Wersow spodziewają się dziecka? Te słowa nie zostawiają wątpliwości

Sonda
Czy Jacek Kalibabka wygląda jak Friz?

Friz ma sobowtóra?

Za pośrednictwem TikToka Jacek Kalibabka zaapelował do wszystkich dziewczyn, by akceptowały siebie takimi, jakimi są. Fani oczywiście docenili wsparcie uczestnika Top Model, przy okazji zwracając jednak uwagę na jego podobieństwo do Friza.

Myślałam, że to Friz

Mordzia podobny troszkę do Friza

Wersow mówi, że jak będziesz wracał do domu, to mleko masz kupić po drodze

Friz, to twój braciak? - można przeczytać pod wideo.

Też widzicie łączące ich podobieństwo? Zobaczcie wideo uczestnika Top Model i oceńcie sami!

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Czy łatwo zostać znanym TikTokerem?

Posłuchajcie, co radzi Alex Kain!

Listen to "Co Alex Kain radzi młodym twórcom? „W TikToku jest siła!”" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze