Uczestnik The Voice Kids to drugi Eminem? Takiej nawijki można mu pozazdrościć

Ray Tee
Autor: YouTube/Best of The Voice Kids

Uczestnicy programu The Voice Kids z reguły sięgają po utwory najpopularniejszych gwiazd popu. Od każdej reguły są jednak wyjątki. Takim wyjątkiem z pewnością jest dwunastoletni Ray-Tee, który podczas Przesłuchań w ciemno udowodnił, że zasługuje na miano młodego Eminema. Jego nawijka wbiła w fotel trenerów. Zobaczcie sami na ESKA.pl.

The Voice Kids - uczestnik brytyjskiej edycji popularnego na całym świecie programu zaskoczył wszystkich trenerów swoim niecodziennym występem. Widzowie show przyzwyczajeni są do występów uczestników, w trakcie których próbują oni przekonać do siebie jurorów własnymi interpretacjami wielkich popowych hitów. Młodzi wokaliści i wokalistki sięgają po repertuar współczesnych gwiazd muzyki rozrywkowej - Ariany Grande, Billie Eilish czy też Shawna Mendesa. Dwunastoletni Ray-Tee zdecydował się jednak na odważny krok, który jak się okazało, poskutkował. Nastolatek jest wielkim fanem rapu i szczerze wierzy w to, że któregoś dnia sam zacznie odnosić wielkie sukcesy w tym środowisku. Mimo młodego wieku Ray-Tee nie ogranicza się tylko do wykonywania cudzych utworów, ale jak na prawdziwego rapera przystało - pisze też własne teksty! W programie pokusił się jednak o wykonanie kawałka That's Not Me z katalogu Skepty. Jego występ wbił trenerów w fotele!

Michał Szczygieł walczył, by nie odbiła mu sodówka. Artysta czuje, że powtórzy sukces hitu Nic tu po mnie [WYWIAD]

Drugi Eminem w The Voice Kids?

O tym, by odwrócić wszystkie fotele marzy każdy uczestnik The Voice Kids. Ta sztuka udała się dwunastolatkowi, który swoim wykonaniem hitu That's Not Me porwał dosłownie wszystkich! Nic dziwnego - ten chłopak to wulkan energii! Autorzy cieszącego się wielkim zainteresowaniem kanału Best od The Voice Kids przygotowali nawet materiał o Ray-Tee, w którym porównali go do Eminema. Widzicie to podobieństwo?

Najnowsze