Uczestniczka The Voice Senior oceniła charaktery trenerów. To hit odcinka!

Jolanta Zając-Stachurska
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Jolanta Zając-Stachurska posiada nie tylko talent wokalny, ale jak twierdzi, potrafi stwierdzić, jaki ktoś jest z charakteru, znając jedynie datę jego urodzenia. Przekonali się o tym trenerzy The Voice Senior - Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Witold Paszt i Andrzej Piaseczny. Co uczestniczka miała do powiedzenia o każdym z nich?

The Voice Senior - Jolanta Zając-Stachurska to jedna z tych uczestniczek, których ani trenerzy, ani widzowie na pewno długo nie zapomną. Seniorka nie tylko zaśpiewała, ale również zdradziła prawdę o każdym z jurorów. Po zakończeniu swojego występu uczestniczka muzycznego show podzieliła się z trenerami zaskakującym wyznaniem. Pani Jolanta przyznała, że od lat interesuje się numerologią i jest w stanie powiedzieć wiele prawd o danej osobie, znając jedynie datę jej urodzenia. Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Witold Paszt i Andrzej Piaseczny oczywiście skorzystali z tej okazji.

Jolanta Zając-Stachurska szybko przystąpiła do udowadniania członkom panelu jurorskiego, że nie kłamie. W pierwszej kolejności faktów na swój temat wysłuchała Alicja Majewska. Następny w kolejce był Witold Paszt, potem Andrzej Piaseczny i na końcu Izabela Trojanowska. To o charakterze ikony lat osiemdziesiątych uczestniczka The Vocie Senior miała do powiedzenia najwięcej. 

The Voice Senior - Jolanta Zając-Stachurska

Alicja Majewska urodziła się 30 maja. Zdaniem uczestniczki The Voice Senior oznacza to, że jest osobą bezkonfliktową.

- Trójki są ogniem, który jednoczy. Są dobre, szlachetne. Właściwie nie mają wrogów, nie prowokują. Dlatego rozumiem, dlaczego panią kocha nie tylko scena, ale publiczność.

Witold Paszt to natomiast perfekcjonista.

- Perfekcjonista. Osobno serce i rozum, kochany. Nigdy razem. To jest cudowne w twórczości, w życiu gorzej. Dobrze gra, żeby wyjść na pragmatyka, a pomaga mu w tym Panna. Ale to są cudowne cechy.

Zdaniem pani Jolanty Andrzej Piaseczny to urodzony artysta.

- Masz patronów z innych bytów, tak mówi numerologia, którzy zjawiają się jak koncert życzeń. Ktoś, kto odszedł od nas. Szóstki są artystyczne. 3, 6, 9 to są liczby artystów.

Najwięcej o sobie usłyszała Izabela Trojanowska.

- Ty jesteś na moje oko bardzo kontrowersyjna. Wcale nie jestem zdziwiona. 22 rodzą się rewolucjoniści, kontrowersyjne postacie, stąd masz taki styl. To są pracoholicy, bezustannie stawiasz sobie tak poprzeczkę, że nie nadążasz, nie umiesz wypoczywać. Czwórka dopełnia pracowitość. Nieprawdopodobny charakter. Zazdroszczę ci, że potrafisz iść do przodu. Nie zrażają cię porażki, masz to w nosie. Po prostu robisz swoje. Już cię polubiłam, naprawdę. 

Czy pani Jolanta równie mocno zachwyciła głosem, co swoimi innymi zdolnościami? Przekonamy się w sobotę.

The Voice Senior 2021 - uczestnik odnalazł siostrę po 50 latach! Wzruszająca historia
Najnowsze