Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017

2017-02-07 12:36

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo  to gwiazdy polskiej sceny muzycznej, ale też aktorzy. Kto tym razem jest waszym faworytem?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to prawdziwy hit stacji Polsat. W wiosennej ramówce Polsatu zobaczymy kolejną edycję muzycznego show, w którym uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo przejdą niezwykłe metamorfozy i zaprezentują na scenie wierne kopie występów gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. W każdym odcinku do zgarnięcia będzie 10 tys. zł, które zwycięzcy przekażą na cele charytatywne. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

Już teraz poznajcie wszystkich uczestników TTBZ 2017 i wybierzcie swojego faworyta! W każdym tygodniu na scenie Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobaczymy metamorfozy ośmiu uczestników, a będą to:

  1. Joanna Jabłczyńska - kim jest?
  2. Krzysztof Kwiatkowski - kim jest?
  3. Monika Borzym - kim jest?
  4. Sławomir Zapała - kim jest?
  5. Kasia Popowska - kim jest?
  6. Zofia Nowakowska - kim jest?
  7. Jakub Świderski - kim jest?
  8. Paweł Jasionowski - kim jest?

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Taniec z Gwiazdami - uczestnicy już po raz siódmy powalczą w Polsacie o Kryształową Kulę i miano najlepszej tanecznej pary. Tym razem na parkiecie zobaczymy jedenaście duetów. Uczestnicy ze świata muzyki, filmu i mediów w każdym odcinku Tańca z Gwiazdami&

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze