Ucho Prezesa 2: YouTube. Kiedy oglądać nowe odcinki online?

i

Autor: REPORTER Ucho Prezesa 2: YouTube. Kiedy oglądać nowe odcinki online?

Ucho Prezesa 2: YouTube. Kiedy oglądać nowe odcinki online?

2017-09-07 14:58

Drugi sezon Ucha Prezesa rusza już 7 września! Co przygotował nam Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju? Kiedy premiera serialu w serwisie YouTube?

Jak już większość z was wie nowe odcinki Ucha Prezesa 2 najpierw zostaną wyemitowane na platformie Showmax Polska i będą dostępne wyłącznie dla posiadaczy abonamentu. Po jakim czasie Ucho prezesa 2 będzie dostępne online? Na YouTube nowe przygody Prezesa i jego ludzi będziemy mogli oglądać z tygodniowym opóźnieniem. Pierwszy odcinek nowego sezonu pojawi się na kanale UchoPrezesa 14 września o godzinie 8:00.

Ucho Prezesa 2: YouTube 

Ucho Prezesa to polski komediowo-polityczny miniserial internetowy odsłaniający kulisy rządzenia krajem. W tytułowego prezesa wciela się gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju - Robert Górski. Oprócz niego w serialu możemy oglądać Michała Cieślaka w roli ministra Mariusza, Wojciecha Kalarusa wcielającego się w ministra Antoniego. Do obsady dołączy kultowy polski aktor Andrzej Seweryn, który zagra Jarosława Gowina. Serial to absolutny hit sieci notujący miliony wyświetleń na YouTube. 

Ucho Prezesa 2 - kto jest kim? Sprawdź!

Autor: brak danych

  Ucho Prezesa 2 - kto jest kim w serialu? Nowi aktorzy w jesiennym wydaniu internetowego hitu. Oczywiście na ekranie nie zabraknie Roberta Górskiego oraz Mikołaja Cieślaka, czyli pomysłodawców serii. Niektóre postaci internauci rozpoznają bez problemu. Z

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE