Typowe teksty nauczycieli. Te słowa na pewno słyszałeś w szkole! QUIZ

2020-10-08 14:13 Ewelina Kulasza
szkoła
Autor: Piotr Mecik/East News

Każdego ucznia przechodzą ciarki lub wybucha śmiechem, gdy słyszy te słowa z ust nauczycieli. Czy znasz kultowe teksty, które dosyć często padają na lekcjach lub podczas przerw? Niektóre to prawdziwe hity, które każdy z nas kiedyś usłyszał. Sprawdź, w naszym quizie, czy będziesz potrafił poprawnie je dokończyć. Uwaga - niektóre hasła są podchwytliwe!

Typowe teksty nauczycieli, to prawdziwe perełki, które z pewnością każdy z nas słyszał w swojej szkole! Niejeden uczeń mógłby wymienić co najmniej kilka tekstów, które słyszy się nie tylko na lekcjach, ale także na przerwach. Niektóre irytują, a jeszcze inne mocno śmieszą, lecz to co jest najważniejsze - pozostają w naszych pamięciach na bardzo długo! Pedagodzy nie tylko mają swój styl przekazywania wiedzy uczniom, ale również powiedzenia, które niektórzy zapisują nawet w zeszytach. Do klasycznych tekstów należą oczywiście słowa zapraszam do tablicy, ale takich zdań jest znacznie więcej!

Jeśli naukę w szkole macie już dawno za sobą, to rozwiązując ten quiz, na pewno powrócą wam sentymentalne wspomnienia z beztroskiej młodości. Jednak jeśli nadal się uczucie, z pewnością mocno się uśmiechniecie, bo typowy tekst na pewno niedługo pojawi się na waszej lekcji.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze