Ponowne przeliczenie emerytury może przynieść  korzyści

i

Autor: canva Ponowne przeliczenie emerytury może przynieść korzyści

Typowe teksty babci i dziadka - czy potrafisz je dokończyć? Quiz

2023-01-20 15:06

Każda babcia i dziadek to całkiem inne pokolenie, dlatego do wielu rzeczy podchodzą z całkiem innym nastawieniem, a także mają swoje powiedzonka. Z tej okazji, że dzień babci i dziadka zbliża się wielkimi krokami, przygotowaliśmy dla Was quiz. Sprawdź czy potrafisz dokończyć słynne powiedzenia swoich kochanych seniorów.

Wielkimi krokami zbliża się dzień babci i dzień dziadka 2022. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników quiz, w którym znajdują się zdania naszych kochanych seniorów. Nie da się ukryć, że babcia nigdy nie pozwoli, aby jej wnuki chodziły głodne. Troszczy się o nich w każdej chwili i nigdy nie pozwoli, aby spadł im chociaż jeden włos z głowy. Dziadkowie rozpieszczają swoje pociechy, obdarowują ich prezentami, słodkościami i robią najlepsze obiady na świecie! Choć czasami ich troska jest nagminna, bo chcą nam wcisnąć więcej kotletów na talerzu, to należy pamiętać że wszystko robią z miłości. Odwiedzając swoje babcie i dziadków, wielokrotnie można było usłyszeć typowy tekst, które zostały pozytywnym wspomnieniem, a w sieci śmiesznym memem. Pamiętasz kultowe teksty swoich babć i dziadków? Przypomnij sobie beztroskie dzieciństwo i zmierz się z naszym quizem, który znajduje się poniżej.

Za co Polacy kochają swoje babcie? Sonda z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień babci i dziadka 2023 - QUIZ

Dzień babci wypada w kalendarzu 21 stycznia, natomiast dzień dziadka 22 stycznia. Poniżej w ramach rozrywki zmierzcie się z kultowymi tekstami babci i dziadka. Dobra zabawa gwarantowana!

Typowe teksty babci i dziadka - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 8
Weź sobie chleba do tej zupy
Listen to "Czy łatwo jest być dziadkiem i babcią w XXI wieku" on Spreaker.