Typowe teksty babci i dziadka - czy potrafisz je dokończyć? Quiz

2022-01-12 13:09
Ponowne przeliczenie emerytury może przynieść  korzyści
Autor: canva Ponowne przeliczenie emerytury może przynieść korzyści

Każda babcia i dziadek to całkiem inne pokolenie, dlatego do wielu rzeczy podchodzą z całkiem innym nastawieniem, a także mają swoje powiedzonka. Z tej okazji, że dzień babci i dziadka zbliża się wielkimi krokami, przygotowaliśmy dla Was quiz. Sprawdź czy potrafisz dokończyć słynne powiedzenia swoich kochanych seniorów.

Wielkimi krokami zbliża się dzień babci i dzień dziadka 2022. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników quiz, w którym znajdują się zdania naszych kochanych seniorów. Nie da się ukryć, że babcia nigdy nie pozwoli, aby jej wnuki chodziły głodne. Troszczy się o nich w każdej chwili i nigdy nie pozwoli, aby spadł im chociaż jeden włos z głowy. Dziadkowie rozpieszczają swoje pociechy, obdarowują ich prezentami, słodkościami i robią najlepsze obiady na świecie! Choć czasami ich troska jest nagminna, bo chcą nam wcisnąć więcej kotletów na talerzu, to należy pamiętać że wszystko robią z miłości. Odwiedzając swoje babcie i dziadków, wielokrotnie można było usłyszeć typowy tekst, które zostały pozytywnym wspomnieniem, a w sieci śmiesznym memem. Pamiętasz kultowe teksty swoich babć i dziadków? Przypomnij sobie beztroskie dzieciństwo i zmierz się z naszym quizem, który znajduje się poniżej.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Dzień babci i dziadka 2022 - QUIZ

Dzień babci wypada w kalendarzu 21 stycznia, natomiast dzień dziadka 22 stycznia. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla swoich kochanych seniorów, to najlepsze propozycje znajdziecie w naszym artykule TUTAJ. Poniżej w ramach rozrywki zmierzcie się z kultowymi tekstami babci i dziadka. Dobra zabawa gwarantowana!

Typowe teksty babci i dziadka - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 8
Weź sobie chleba do tej zupy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze