Tymek, Black Eyed Peas, Meduza i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-10-11 12:59 RW
Tymek, Black Eyed Peas, Meduza i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli / NMF Tymek, Black Eyed Peas, Meduza i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Potencjalne hity jesieni 2019 poznacie w New Music Friday w Radiu ESKA 11 października 2019! Ogromną szansę na uznacie słuchaczy na świecie ma zespół Black Eyed Peas, który wydał gorący kawałek pt. Ritmo. Gościnnie w nagraniu legendarnej grupy, która powróciła na muzyczny rynek, pojawia się gwiazda muzyki latino, J Balvin. W NMF w Radiu ESKA zajrzymy również na polskie podwórko. Tu swój nowy utwór wydał utalentowany artysta, znany jako Tymek! Pełna lista ESKOWYCH premier - na ESKA.pl!

New Music Friday w Radiu ESKA 11.10.2019 - nowe piosenki, które ledwo co pojawiły się na muzycznym rynku serwujemy przez cały dzień. Świeży utwór wypuściła grupa Black Eyed Peas. Legendarna grupa, która dała się poznać z hitów Wehere Is Love, Let's Get It Started czy Don't Phunk With My Heart, zaprosiła do piosenki Ritmo, gwiazdę muzyki latino, J Balvina. Optymistyczny utwór zawiera sample kultowego kawałka The Rhythm Of The Night, Corony. Oficjalnie jest kawałek promujący film Bad Boys for Life, który w kinach ma pojawić się w styczniu 2020 roku. Główną rolę w produkcji gra Will Smith i Martin Lawrence. 

New Music Friday 11.10.2019 - nowe hity

New Music Friday 11 października 2019 to nowa piosenka Black Eyed Peas, ale również świeży singiel Meduzy. Tajemniczy producent z Mediolanu zasłynął z megahitu Piece of My Heart. Teraz powrócił z numerem zatytułowanym Lose Control, w którym gościnnie pojawia się Becky Hill i Goodboys. Czujemy, że będzie to jeden z ważniejszych utworów tej jesieni.

W New Music Friday pojawi się także piosenka Anioły i Demony, za którą odpowiada Tymek we współpracy z Big Scythe i Deys. Kto jeszcze? Oto lista premier:

  • Meduza x Becky Hill x Goodboys - Lose Control
  • Alle Farben & Justin Jesso - As Far as Feelings Go
  • Tymek feat. Big Scythe, Deys - Anioły i Demony
  • The Black Eyed Peas x J Balvin - RITMO
  • Lucas & Steve feat. Haris - Perfect
  • YUNGBLUD feat. Dan Reynolds of Imagine Dragons - Original Me 
Najnowsze