Anna Wyszkoni

i

Autor: ESKA.pl

GWIAZDY

TYLKO U NAS: Ania Wyszkoni musiała odwołać koncerty z kolędami. Wszystko przez wpis sprzed kilku lat!

2023-12-11 16:03

Ania Wyszkoni naraziła się środowiskom katolickim, publicznie popierając Strajk Kobiet. Jak wyznała w rozmowie z nami, konsekwencje ponosi do dziś. Piosenkarka musiała odwołać aż dwa zaplanowane koncerty z kolędami. Czy żałuje?

Ania Wyszkoni promuje właśnie album "10" dedykowany twórczości Marka Jackowskiego, założyciela legendarnej grupy Maanam i autora jej hitu "Zapytaj mnie o to kochany". Piosenkarka bardzo ceniła sobie współpracę z ikoną polskiej sceny muzycznej, a pomysł nagrania krążka z jego piosenkami kiełkował w jej głowie od 10 lat, czyli od chwili śmierci Marka Jackowskiego. Z okazji premiery longplaya "10" Anna Wyszkoni odwiedziła eskowe studio, by opowiedzieć o chwilach spędzonych w towarzystwie swojego mentora, jak również opowiedzieć o przygotowaniach do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Fani Wyszkoni na pewno pamiętają, że gwiazda ma na swoim koncie płytę z kolędami zatytułowaną "Kolędy wielkie". Tylko u nas wyznała, że mimo upływu lat, wciąż odczuwa konsekwencje skandalicznego artykułu TVP Info "Nagrywała kolędy, teraz jest za aborcją. Internauci w szoku". Wokalistka musiała odwołać dwa zaplanowane koncerty!

Ania Wyszkoni wyrzucona z Opola?! Szokujące wyznanie gwiazdy zaskoczyło wszystkich

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Anna Wyszkoni zablokowana przez biskupa

Swego czasu Ania Wyszkoni regularnie brała udział w świątecznych imprezach telewizyjnych. Co roku wyruszała też w trasę koncertową z kolędami. Publiczne poparcie Strajku Kobiet i wsparcie osób ze środowiska LGBT+ doprowadziło do tego, że gwiazda jest blokowana przez organizacje katolickie. Jak wyznała podczas rozmowy z ESKA.pl, musiała odwołać dwa zaplanowane koncerty. Zapytana o udział w koncertach telewizyjnych, odpowiedziała:

Nie zapowiada się [żebym wystąpiła]. To się niestety trochę ciągnie, może nie telewizyjnie, ale przekłada się na koncerty kolędowe. W tym roku też dwa zostały odwołane przez jakieś wyższe instancje - w jednej miejscowości przez biskupa, a w innej przez rycerzy Maryi. To jest dla mnie niezwykłe, ale mam co robić na szczęście. Mam trasę "Z cegieł i łez", 16 grudnia rozpoczynam trasę związaną z płytą "10" z Markiem Jackowskim. Tego jest naprawdę sporo, zapraszam na moje social media - wyznała.

Aż trudno uwierzyć, że takie sytuacje mają miejsce w 2023 roku... Najważniejsze, że wielbiciele artystki mają wiele okazji do muzycznych spotkań. 

Quiz. Jak dobrze pamiętasz polskie przeboje po 2000 roku? Test dla największych fanów!

Pytanie 1 z 10
Piotr Kupicha w przeboju „Jak anioła głos”, pochodzącym z debiutanckiej płyty grupy Feel pt. „Feel” z 2007 roku, śpiewa, że jego dobytek to: