Tyle Quebonafide miał dostać za walki. REKORDOWE pieniądze, do których sam się przyznał!

i

Autor: Aleksandra Szmigiel/REPORTER / EAST NEWS Tyle Quebonafide miał dostać za walki. REKORDOWE pieniądze, do których sam się przyznał!

ALE STAWKA!

Tyle Quebonafide miał dostać za walki. REKORDOWE pieniądze, do których sam się przyznał!

2024-02-22 9:35

Pieniądze za walki są ogromne i zdecydowanie wynikają z wielu czynników. Włodarze federacji wyceniają przede wszystkim popularność, zasięgi w mediach społecznościowych, nazwisko, poziom konfliktu i na końcu patrzą na powiązania. Choć ostatni solowy album wydał w 2020 roku, to do dziś ten raper może pochwalić się ogromną popularnością, na którą pracował przez wiele lat. Zainteresowanie postacią Quebonafide, który przerwał karierę, jest nieustannie ogromne. Pokazuje to chociażby stawka, jaką otrzymał za walkę! Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Quebonafide - pieniądze za walkę

To, ile zarabiają zawodnicy za walki jednych bulwersuje, denerwuje i irytuje, a drudzy cieszą się, że ich ulubiona gwiazda może zarobić ogromne pieniądze robiąc jednocześnie show w oktagonie. Niedawno Konopskyy ujawnił, jaką propozycję otrzymał za walkę tuż po głośnej aferze Pandora Gate, mówiło się o zarobkach Wardęgi za pojedynki, a także szokującej gratyfikacji dla popularnego aktora za 93 sekundy obecności w okrągłej klatce. Pojawiły się orientacyjne wyliczenia odnośnie tego, ile Sebastian Fabijański zarobił w Fame MMA. Ostatnio z kolei zwycięzca turnieju organizowanego przez tą federację otrzymał półtora miliona złotych, a laureat drugiego miejsca pięćset tysięcy. Nie są to jednak rekordowe stawki!

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

Ulubione piosenki Roberta Lewandowskiego. Oto jego playlista!

Quebonafide - pieniądze za walkę

Stawki zawodników za walkę zawsze budzą emocję i nie ma się co dziwić. Są to ogromne pieniądze, które influencerzy czy gwiazdy z innego środowiska zarabiają w dość łatwy sposób. Przynajmniej tak to wygląda oczami widzów. Mimo to nie brakuje fanów wydarzeń freak-fightowych i osób marzących o konkretnych pojedynkach. Od lat internauci domagają się walki pomiędzy Tede a Peją, która być może rozwiązałaby ich wieloletni konflikt. Jacek Graniecki ujawnił, w rozmowie z MMA BNB, że otrzymał ofertę walki za jeden milion euro. Miał przyjąć tą propozycję, jednak jego przeciwnik zrezygnował i nie brakuje opinii, że chodzi właśnie o Ryszarda Andrzejewskiego.

W sieci zawrzało, pojawiły się opinie, że to najwyższa zaproponowana kwota w historii freak-fightów. I na to wkroczył Jakub Grabowski, który w odpowiedzi na komentarz strony Hype na Facebooku. Na zdanie "Jest to podobno największa w historii oferta, jaką dostał kiedykolwiek zawodnik w Polsce.". Autor płyty "Romantic Psycho" nie chciał przeszkadzać w dyskusji, ale sprostował, że on otrzymał 6 milionów. W przeszłości dawaliśmy Wam znać, że raper miał zawalczyć na gali Fame MMA 17, a jego przeciwnikiem miał być Sebastian Fabijański. To efekt ich konfliktu, który narósł po utworze "Szubienicapestycydybroń".

Fame MMA 21 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 21?

Z tej okazji warto też przypomnieć o propozycji, z jaką wyszedł Friz. Karol Wiśniewski otwarcie przyznał, że mógłby zawalczyć za około 8 milionów złotych. Natomiast w połowie 2023 roku Łukasz Wojtyca, czyli wieloletni wspólnik Youtuber, poinformował, że Friz mógłby stoczyć pojedynek na Fame MMA, jeśli dostanie propozycję rzędu od 10 do 20 milionów złotych. Mata natomiast w utworze "Płyta nie siada", zasugerował, iż zawalczy za 8 milionów złotych. Rapuje dokładnie "8 baniek, jeśli będę w ringu". 

Sonda
Czy Quebonafide powinien zgodzić się na walkę za 6 milionów złotych?