Beyonce

i

Autor: DADI/Backgrid/East News Ile Beyonce zarobiła na trasie koncertowej?

Renaissance World Tour

Tyle Beyonce zarobiła na trasie koncertowej. Pobiła historyczny rekord!

2023-10-04 15:18

Beyonce zakończyła już trasę koncertową Renaissance World Tour, która promowała jej ostatni album studyjny. Amerykańska diwa dała aż 56 koncertów na kilkudziesięciotysięcznych obiektach. Wystąpiła m.in. na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Ile zarobiła na koncertach? O takich pieniądzach "zwykły Kowalski" może tylko pomarzyć. Gwiazda pobiła rekord!

Beyonce zakończyła serię 56 koncertów w Europie i Ameryce Północnej. Od początku było wiadomo, że będzie to jedna z najbardziej dochodowych tras w historii. Kiedy w lutym 2023 roku ogłosiła daty i miejsca koncertów, bilety rozeszły się w zaledwie kilka godzin. Z tego powodu w wielu miastach zwiększono liczbę występów. Tak było między innymi w Warszawie, gdzie Beyonce zamiast jednego, zagrała aż dwa koncerty na PGE Narodowym. Tym samym stała się pierwszą kobietą w historii Polski, która zagrała dwa koncerty stadionowe na tym samym obiekcie dzień po dniu. Jak już pisaliśmy kilka miesięcy temu, w samej Warszawie amerykańska supergwiazda zarobiła ponad 13 milionów dolarów amerykańskich. A ile zarobiła na wszystkich show? Kwota jest zdumiewająca!

Beyonce dała w Warszawie koncert, który przejdzie do historii. Nie ma sobie równych! [RELACJA]

Doda po koncercie Beyonce: "Jest mi KUR**SKO przykro!"

Beyonce zarobiła fortunę!

Trasa koncertowa Renaissance World Tour zakończyła się 1 października na stadionie GEHA Field at Arrowhead w Kansas City. Na drugi dzień media poinformowały o oficjalnym dochodzie wygenerowanym przed Beyonce po 56 koncertach w Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Gwiazda zarobiła... 579 milionów dolarów. To ponad 2,5 miliarda złotych!

Beyonce pobiła rekord

Nową trasą koncertową Beyonce pobiła historyczny rekord. Renaissance World Tour to oficjalnie najbardziej dochodowe żeńskie tournée w historii. Wcześniej ten zaszczyt należał do Madonny, która w latach 2008-2009 zarobiła 560 milionów dolarów na trasie Sticky & Sweet Tour.