Ty Dolla $ign stworzył bujający numer na lato 2023! Zatańczcie do Motion

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Ty Dolla $ign stworzył bujający numer na lato 2023! Zatańczcie do "Motion"

Ty Dolla $ign stworzył bujający numer na lato 2023! Zatańczcie do "Motion"

2023-06-30 13:14

Światowej sławy, uznany twórca, Ty Dolla $ign, przedstawia nowy singiel "Motion". Za produkcję nagrania odpowiadają Will Larsen i Stryv, a reżyserią teledysku zajął się Alex Bittan.

"Motion" to pierwszy singiel z nadchodzącej EP-ki pochodzącego z Los Angeles artysty, która ukaże się jeszcze tego lata. W lipcu Ty będzie świętował 10-lecie swojego wysoko ocenionego mixtape'u "BEACH HOUSE 2", który zawierał klasyczne już dziś utwory "Paranoid" i "Irie".

Kubańczyk i Mr. Polska o miłości popularnych gwiazd. To nie takie łatwe!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Nazwany przez "New York Timesa" jednym z największych talentów R&B ostatniej dekady, Ty Dolla $ign to wielokrotnie nominowany do Grammy twórca przebojów, który własnoręcznie ukształtował przemysł muzyczny niezaprzeczalnymi klasykami ("Paranoid", "Or Nah", "Blasé",) superprzebojowymi kooperacjami ("Psycho" z Postem Malone, "Work From Home" z Fifth Harmony) czy definiującymi gatunek piosenkami i produkcjami (JAY-Z & Beyonce, Kanye West, Rihanna, Mariah Carey, Drake, Chris Brown, Christina Aguilera, Khalid, Wiz Khalifa i wielu innych).

Rap 20 - głosuj na swoje ulubione rapowe hity!

Ty Dolla $ign ma ponad 10 miliardów streamów, 10 milionów singli oraz ponad 50 platynowych i złotych płyt w USA. Na dyskografię pochodzącego z Los Angeles muzyka składają się znakomicie ocenione przez dziennikarzy albumy "Free TC" (2015) i "Beach House 3" (2017) oraz ponadczasowe mixtape'y "Beach House", "Beach House 2", "Sign Language", "Airplane Mode" i "Campaign".