Twórca wielkich hitów poważnie chory! Pisze o dużym i ciągłym bólu

2022-01-18 9:45
Twórca wielkich hitów poważnie chory! Pisze o dużym i ciągłym bólu
Autor: screen z teledysku na YouTube: Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours ( Official Video ) / YouTube.com/ GIGI D'AGOSTINO // screen z profilu na Instagramie https://www.instagram.com/p/CYwhKemoNB4/ Twórca wielkich hitów poważnie chory! Pisze o dużym i ciągłym bólu

Cały świat poznał go pod koniec lat 90., kiedy to wydał kilka utworów, które podbiły dyskoteki na całym świecie. Do dziś te same jego numery rozkręcają imprezy i grane są w stacjach radiowych. Jednak popularny DJ i producent idzie z duchem czasu, rozumie aktualne trendy i nagrywa z aktualnie rządzącymi na listach hitów twórcami. Niestety, teraz świat obiegła smutna informacja, że muzyk zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Spis treści

 1. Gigi D'Agostino - choroba
 2. Gigi D'Agostino - kim jest?

Gigi D'Agostino - choroba producenta zasmuciła setki tysięcy osób na całym świecie. Ci momentalnie wyrazili współczucie, życząc jednoczesnie szybkiego powrotu do pełnej dyspozycji. Artysta, w mediach społecznościowych, przekazał, że jego stan zdrowia pozostawia sporo do życzenia. Towarzyszy mu ból wynikający z choroby, która agresywnie go zaatakowała. Pierwszy wpis pojawił się w połowie grudnia 2021 i już wtedy 54-letni Włoch życzył sobie dużo lepszego wejścia w 2022. Miesiąc po tym wpisie fani doznali dużego szoku, gdy zobaczyli, że ich ulubiony producent i twórca wielu hitów numer 1 porusza się przy pomocy chodzika. Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Gigi D'Agostino - choroba

Choroba Gigi D'Agostino wywołała duży smutek wśród fanów jego muzyki, ale nie tylko. Artysta, w połowie grudnia 2021, podzielił się z fanami informacją, że jego stan zdrowia pozostawia sporo do życzenia. Pisał o bólu, agresywnym ataku choroby, która nie daje mu spokoju. Wyraził jednocześnie obawy, że cierpienie go pochłania, ale obiecał jednocześnie, że będzie walczyć. Tak brzmi treść wiadomości wysłanej za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Niestety od kilku miesięcy walczę z poważną chorobą, która uderzyła mnie agresywnie..To ciągły ból... nie daje mi spokoju...To cierpienie mnie pochłonie... to mnie tak osłabiło... ale walczę dalej... Mam nadzieję, że odetchnę...Dziękuję za wszystkie urodzinowe wiadomości, które mi dzisiaj wysyłacie...Dają mi tyle siły... ogrzewają moje serce ❤

- napisał legendarny producent. Miesiąc po tej wiadomości podzielił się kolejnymi informacjami odnośnie tego, jak się aktualnie czuje. Fani doznali dużego szoku, gdy zobaczyli wychudzonego Włocha poruszającego się z pomocą chodzika. W opisie zdjęcia wyraził nadzieję, że 2022 roku da trochę więcej spokoju i siły. Jednocześnie podziękował za spływające do niego życzenia:

Mam nadzieję, że ten nowy rok przyniesie mi trochę spokoju i siły...Uścisk pięknych rzeczy dla Was wszystkich...Dziękuję za Twoje przemyślenia...Dużo miłości ❤️Gigi...

Stan zdrowia Gigi D'Agostino, a tak naprawdę powody złego samopoczucia, to wciąż duża tajemnica. Choć warto przypomnieć, że już w 2017 roku pojawiły się informacje, że artysta odwołuje koncerty i poddaje się kilkudniowej terapii. Fani obawiają się, że to wciąż ten sam problem, który po 5 latach ponownie postanowił zaatakować ciało producenta. Trzymamy kciuki, że włoski producent już wkrótce wróci do pełni sił.

Gigi D'Agostino - kim jest?

Gigi D'Agostino jest niewątpliwie legedną sceny muzycznej. Urodził się 17 grudnia 1967 roku w Turynie. Aktywny muzycznie jest od lat 80., jednak dopiero w 1999 roku zyskał światową popularność. Wszystko za sprawą albumu L'Amour Toujours, na którym znalazły się takie hity, jak: Another Way, La Passion, The Riddle, The Way, Bla Bla Bla, czy tytułowe L'Amour Toujours. Gigi D'Agostino to również producent, którego kreskówkowe teledyski robiły furorę. To chociażby klip do The Riddle i Bla Bla Bla, które przedstawiają nieustannie biegnącą, narysowaną postać. Zdrowie słynnego włoskiego DJ-a, który stworzył mnóstwo tanecznych hitów, nie jest obojętne fanom na całym świecie. Zdecydowanie Gigi D'Agostino to artysta, który swoją muzyką połączył pokolenia. Oto najbardziej znane hity włoskiego producenta:

 • L'Amour Toujours
 • I'll Fly With You
 • Bla Bla Bla
 • The Riddle
 • La Passion
 • Another Way
 • Silence
 • Hollywood (LA Vision & Gigi D'Agostino)
 • In My Mind (Dynoro & & Gigi D'Agostino)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze