Twórca hitu You Spin Me Round nie żyje! [VIDEO]

i

Autor: fot. YouTube/Atlantic Records screen z teledysku na YouTube Flo Rida - Right Round (US Version Video)

Twórca hitu You Spin Me Round nie żyje! [VIDEO]

2016-10-25 13:58

Twórca radiowego hitu You Spin Me Round nie żyje! Kim jest autor kawałka z list przebojów? Odpowiedź, piosenka i VIDEO do sprawdzenia na ESKA.pl

Twórca hitu You Spin Me Round nie żyje! Smutna informacja zalała światowe media wieczorem, 24 października 2016 roku. Ze wstępnych doniesień wynika, że przyczyną śmierci twórcy przeboju znanego z polskich rozgłośni radiowych jest zawał serca. O jego odejściu dowiedzieliśmy się za sprawą oficjalnego konta na Twitterze. Pete Burns, czyli legendarny wokalista zespołu Dead or Alive miał 57 lat. Z pewnością znacie jego największy utwór. A wszystko dzięki takim artystom jak: Flo Rida czy Danzel! 

Twórca You Spin Me Round nie żyje

Śmierć twórcy megahitu You Spin Me Round to moment, by przybliżyć wam ten kawałek na światowych listach przebojów. Oryginalna wersja - nie żyjącego Petera Burnsa dotarła do miejsca 1. w Wielkiej Brytanii, 2. w Niemczech, 3. w Belgii, Australii i 11. w Stanach Zjednoczonych. 22 lata później Danzel tchnął drugie życie w kawałek grupy Dead or Alive! Jego wersja hitu You Spin Me Round do dziś grana jest na antenie Radia ESKA. 

 

Motyw utworu z 1985 roku stał się również popularny w XXI wieku za sprawą rapera, znanego jako Flo Rida! Right Round czyli klubowa wersja hitu You Spin Me Round wzbogacona była o głos Keshy! Kawałek był megahitem w Australii, Belgii, Francji, Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, gdzie dotarł na szczyt najbardziej prestiżowych zestawień!

 

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

>> Pete Burns nie żyje - odszedł kontrowersyjny wokalista Dead or Alive

Peter Burns nie żyje, a kawałek, który nagrał wraz ze swoim zespołem na pewno doczeka się jeszcze kilku nowych wersji. Z tej okazji warto i należy przypomnieć oryginał:

Dead Or Alive - You Spin Me Round (Like a Record)