Twoja Twarz Brzmi Znajomo - online. Gdzie oglądać?

i

Autor: Fot. East News Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - online. Gdzie oglądać?

2018-05-15 16:47

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - gdzie oglądać show Polsatu za darmo i online? Przeczytajcie na ESKA.pl 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jedno z największych show emitowanych w telewizji Polsat. Do każdej edycji zaproszone są polskie gwiazdy, których zadaniem przez kilka tygodni jest przemieniać się w muzyków z całego świata. Odcinek wygrywa ten, kogo metamorfoza była najbardziej zbliżona do oryginału. Nagroda również jest niezwykła - pieniądze wędrują na konto wybranej organizacji charytatywnej lub osoby potrzebującej. Wyjątkowe występy nie raz zaskakiwały i bawiły do łez. Program nadawany jest w sobotnie wieczory w telewizji Polsat. Czy możemy zobaczyć go też w internecie? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 - finaliści. Kto wygra show?

Autor: brak danych

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 powoli dobiega końca. Po kilkutygodniowej rywalizacji do finału awansowało czterech uczestników muzycznego show Polsatu. Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo to: Jan Traczyk, który awansował do finału mając na swoim koncie 252 punkty, An

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - gdzie oglądać online? 

Gdzie oglądać Twoja Twarz Brzmi Znajomo za darmo online? Show możecie oglądać na platformie vod.pl. Ale to nie wszystko! Najlepsze występy pojawiają się również na YouTubie. Znajdziecie je na oficjalnym kanale Polsatu. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - powtórki 

Nie udało wam się zobaczyć odcinka? Nic straconego! Jeśli nie możecie skorzystać z platformy vod, a występy na serwisie YouTube to dla was za mało, pozostają wam jeszcze powtórki! Emitowane są w telewizji Polsat w niedziele o godzinie 15.40.