Twoja Twarz Brzmi Znajomo - najlepszy występ programu! Kasia Ptasińska jako Cleo jest hitem w internecie!

2019-10-14 15:15 A.D.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Cleo w programie! W jej postać wcieli się Kasia Ptasińska
Autor: M. Zawada Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Cleo w programie! W jej postać wcieli się Kasia Ptasińska

Cleo już wiele razy pojawiała się jako gwiazda w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wcielenie się w wokalistkę nie jest łatwym zadaniem. Jej specyficzna barwa głosu stanowi wyzwanie nawet dla profesjonalnych aktorów. Wygląda na to, że tym razem odnalazł się prawdziwy sobowtór wokalistki! Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Cleo to jedna z największych polskich gwiazd. Wokalistka jest również jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Wszystko za sprawą jej wyglądu i charakterystycznego głosu. Artystka lubi eksperymentować z modą, a jej sceniczne kreacje zawsze wzbudzają podziw. Nic więc dziwnego, że każdy chciałby być nią, chociaż na chwilę. Taką okazję miała Kasia Ptasińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Jej występ zachwycił nawet największych fanów Cleo! Czy panie powinny pomyśleć o wspólnej trasie koncertowej? Mogłyby swobodnie występować na zmiany!

Kasia Ptasińska jako Cleo - jest hitem w internecie!

Kasia Ptasińska wcieliła się w Cleo w piosence Za krokiem krok. To jeden z najnowszych utworów wokalistki, który był prawdziwym hitem wakacji. Słyszał go już chyba każdy z nas, a na listach przebojów długo zajmował zaszczytne wysokie miejsca. Kasia poradziła z nim sobie doskonale! Zaśpiewała czysto i świetnie udawała specyficzną manierę Cleo. Szczególnie zachwyciła internautów. Zbiera pozytywne recenzje między innymi na Cleo - SUOPER GRUPA, która zrzesza fanów wokalistki. Również an Youtubie nie brakuje pozytywnych komentarzy: 

Wow mega podobnie ! Dla mnie najlepszy występ odcinka !

Mega dobre nie dość że dobrze ucharakteryzowana to jeszcze mega głos podobny

Na ogół nie podobają mi się wersję piosenek w tym programie, bo często nie wychodzą i brzmią bardzo źle, ale tutaj brzmi to bardzo i to bardzo podobnie do oryginału, brawo!

Występ możecie zobaczyć poniżej: 

Najnowsze