Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Męskie oblicze Igi Krefft. Tym razem wystąpi jako Bruno Mars

2019-04-19 16:00
Iga Kreft
Autor: Materiały prasowe

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: To nie będzie jej pierwsze męskie wcielenie. Iga Krefft już po raz czwarty wylosowała mężczyznę! W kogo się wcieli tym razem? Jak wyglądać będzie jej występ? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Iga Krefft już po raz czwarty wylosowała mężczyznę. W poprzednich odcinkach przeistoczyła się w Axla Rose, Compaya Segundo a dzięki metamorfozie w Mariana Golda z Alphaville wygrała odcinek. Przed nią kolejne wyzwanie – postać Bruno Marsa, którego uznaje się za jednego z najbardziej wszechstronnych współczesnych wokalistów pop. Czy Idze uda się powtórzyć sukces z 6. odcinka i wygrać czek na 10 tysięcy na wybrany cel charytatywny? Zobaczcie fragment show!

Zobacz też:  Jazdy Gwiazdy 2019 - wszystkie odcinki. Gwiazdy zdradzają swoje tajemnice w rudym garbusie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Igą Kreft w roli Bruno Marsa już w sobotę 20 kwietnia o godzinie 22:25 w Polsacie. Tego nie możecie przegapić! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze