Twoja Twarz Brzmi Znajomo 30.09.2022: kto za kogo? Mocne metamorfozy w 5. odcinku!

i

Autor: Wojciech Olkusnik/East News Twoja Twarz Brzmi Znajomo 30.09.2022: kto za kogo? Mocne metamorfozy w 5. odcinku!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 30.09.2022: kto za kogo? Mocne metamorfozy w 5. odcinku!

2022-09-24 18:57

Za nami już cztery odcinki programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Widzowie mieli okazję zobaczyć oszałamiające występy ośmiu uczestników, którzy przeszli metamorfozy i wcielili się w gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Kto będzie kim w trzecim odcinku? Sprawdziliśmy!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to popularny muzyczny program Telewizji Polsat, w którym biorą udział nie tylko wokaliści, ale również aktorzy, dziennikarze i osobowości telewizyjne. Ich zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie wokalu, mimiki i ruchów scenicznych wokalistów z całego świata. Uczestnicy walczą o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Tradycyjnie, pod koniec każdego odcinka uczestnicy losują artystów, w których będą musieli wcielić się w kolejnym odcinku. Kto będzie kim 30.09.2022 w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Jakie metamorfozy przejdą uczestnicy? Wiemy wszystko!

ZOBACZ TAKŻE: Twoja twarz brzmi znajomo 17: Adam Zdrójkowski jako Elvis Presley zachwycił widzów! Kto wygrał 4. odcinek?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: UCZESTINCY. Kto występuje w 17. edycji?

Tym razem swoje wokalne umiejętności prezentują: Kuba Zdrójkowski, Ewa Błachnio, Katarzyna Polewany, Katarzyna Ucherska, Kasia Wilk, Michał Milowicz, Robert Szpręgiel, Janusz Radek. W kogo wcielą się uczestnicy w piątym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 30.09.2022: kto za kogo? Mocne metamorfozy w 5. odcinku!

Pod koniec każdego odcinka odbywa się specjalne losowanie, w którym uczestnicy poznają, w kogo wcielą się w kolejnym odcinku programu. Tradycyjnie, w ten sposób poznaliśmy nazwiska artystów, do których upodobnić będzie musiała się ósemka uczestników w 5. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nadchodzące metamorfozy prezentują się następująco:

  • Kuba Zdrójkowski - Daddy Yankee
  • Ewa Błachnio - Krystyna Janda
  • Katarzyna Polewany - Lady Gaga
  • Katarzyna Ucherska - Marian Gold z zespołu Alphaville
  • Kasia Wilk - Stanisław Soyka
  • Michał Milowicz - Tom Jones
  • Robert Szpręgiel - Afric Simone
  • Janusz Radek - Beata Kozidrak 

Kto jest w jury w 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Każdy występ uczestników jest oceniany przez jury. W 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo na fotelach zasiedli: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Robert Janowski oraz Michał Wiśniewski.

Sonda
Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17?
FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058