Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco. Czyj występ zachwycił jury?

2021-10-12 15:57
Wykonania w 5. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15
Autor: Polsat

Trwa emocjonujące show telewizji Polsat. Na scenie programu mogliśmy zobaczyć już Chrisa Cugowskiego w roli Damiano Davida czy Roberta Janowskiego jako Lionela Richie. Dotychczasowe metamorfozy były dla was zaskoczeniem? Przygotujcie się na jeszcze więcej wrażeń! W nadchodzącym odcinku będziemy świadkami owacji na stojąco!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 przyciąga przed ekrany szerokie grono fanów. W tym sezonie swoje umiejętności wokalne i aktorskie prezentują: Chris Cugowski, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Ciachorowski, Klara Williams, Kasia Łaska, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski oraz Robert Janowski. Co tydzień jesteśmy świadkami ich nieprawdopodobnych metamorfoz. Nadchodzący odsłona show będzie wyjątkowa. Jurorki Katarzyna Skrzynecka oraz Małgorzata Walewska zgodnie przyznały, że jest to jak dotąd najlepszy odcinek sezonu. W końcu owacje na stojąco nie zdarzają się codziennie. Zastanawiacie się kto wystąpi w piątek? Zdradzamy kilka szczegółów!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 8.10.2021: Kto wygrał 5 odcinek? [ZDJĘCIA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Cugowski w rockowym stylu zdeklasował rywali

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - najlepszy odcinek show

Fani już nie mogą doczekać się nadchodzącego odcinka formatu. Wielkie przeżycia gwarantowane! Na scenie show wystąpi m.in. Kasia Łaska ucharakteryzowana na Arethę Franklin, Basia Kurdej-Szatan jako Dua Lipa czy Paulina Sykut-Jeżyna w roli Artura Rojka. Co więcej, dowiemy się jak wypadł Adam Zdrójkowski, który stracił głos tuż przed nagraniem programu. Znamy kilka szczegółów dotyczących piątkowego show. Chcecie je poznać? Obejrzyjcie zwiastun show już teraz! 

Najnowsze