Adam Zdrójkowski stracił całkowicie głos! Dramatyczny moment w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

2021-10-12 15:53
Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Po raz pierwszy w historii programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, uczestnik na kilka godzin przed występem całkowicie stracił głos! W szóstym odcinku Adam miał wcielić się w absolutną legendę przedwojennej piosenki – Hankę Ordonównę. Jesteście ciekawi co się stało? Przeczytajcie ten artykuł!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Adam Zdrójkowski stracił głos! Była to jego pierwsza rola kobieca w programie. Hanka Ordonówna śpiewała w bardzo specyficzny sposób, dlatego tydzień prób śpiewania jej charakterystycznym falsetem zdarł Adamowi gardło, co doprowadziło do powstania guzków głosowych i całkowitej utraty głosu. Nie obyło się bez specjalnych konsultacji z czołową foniatrą gwiazd lek. Anną Wakarow. Jedynym wyjściem z sytuacji było podanie sterydów, które miały pozwolić Adamowi wyjść na scenę. Aktor musiał przyjąć zastrzyki. Jak mu poszło? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - uczestnicy. Kto powalczy o zwycięstwo w 15. edycji show?

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Adam Zdrójkowski

Fani są zaniepokojeni stanem zdrowia młodego aktora. Zdrójkowski w programie wcielił się już m.in. w Tiziana Ferro czy Boba Marleya. Jedna z jurorek programu Małgorzata Walewska była szczególnie zachwycona drugą z wymienionych metamorfoz. Czy Adamowi udało się zaśpiewać głosem Hanki Ordonówny? Tego dowiemy się już w nadchodzącym odcinku, którego emisja przypada na 15 października. Show transmitowane jest o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. Zapowiada się ciekawy odcinek!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze