Adam Zdrójkowski stracił całkowicie głos! Dramatyczny moment w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

2021-10-12 15:53
Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Po raz pierwszy w historii programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, uczestnik na kilka godzin przed występem całkowicie stracił głos! W szóstym odcinku Adam miał wcielić się w absolutną legendę przedwojennej piosenki – Hankę Ordonównę. Jesteście ciekawi co się stało? Przeczytajcie ten artykuł!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Adam Zdrójkowski stracił głos! Była to jego pierwsza rola kobieca w programie. Hanka Ordonówna śpiewała w bardzo specyficzny sposób, dlatego tydzień prób śpiewania jej charakterystycznym falsetem zdarł Adamowi gardło, co doprowadziło do powstania guzków głosowych i całkowitej utraty głosu. Nie obyło się bez specjalnych konsultacji z czołową foniatrą gwiazd lek. Anną Wakarow. Jedynym wyjściem z sytuacji było podanie sterydów, które miały pozwolić Adamowi wyjść na scenę. Aktor musiał przyjąć zastrzyki. Jak mu poszło? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - uczestnicy. Kto powalczy o zwycięstwo w 15. edycji show?

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Adam Zdrójkowski

Fani są zaniepokojeni stanem zdrowia młodego aktora. Zdrójkowski w programie wcielił się już m.in. w Tiziana Ferro czy Boba Marleya. Jedna z jurorek programu Małgorzata Walewska była szczególnie zachwycona drugą z wymienionych metamorfoz. Czy Adamowi udało się zaśpiewać głosem Hanki Ordonówny? Tego dowiemy się już w nadchodzącym odcinku, którego emisja przypada na 15 października. Show transmitowane jest o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. Zapowiada się ciekawy odcinek!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze