Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 29.10.2021

i

Autor: Polsat Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 29.10.2021

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - kto wygra finał? [GŁOSOWANIE]

2021-11-08 10:54

Twoja twarz brzmi znajomo 2021 to program, który wywołuje wiele emocji wśród widzów. Od kilku tygodni możemy oglądać zmagania gwiazd, którzy wcielają w role znanych artystów. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału tegorocznej edycji tego show. Kto powinien zostać zwycięzcą? Oddaj głos na swojego faworyta w naszej ankiecie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - kto wygra finał? Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyciąga ogromną rzeszę widzów. Nie powinno to dziwić, ponieważ każdy kolejny odcinek to wielkie muzyczne widowisko. W tym sezonie także nie brakuje emocji. W nowej edycji pojawili się: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski, Adam Zdrójkowski, Krzysztof Chris Cugowski oraz Klara Williams. To oni przechodzą niebywałe metamorfozy. Powoli zbliżamy się jednak do wielkiego finału, a w nim dowiemy się, kto wygra tegoroczną edycję. Znamy już finalistów. Kto zawalczy o wygraną? Kto najbardziej zasługuje na zwycięstwo? Postanowiliśmy sprawdzić opinię czytelników ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - kto wygra? [ANKIETA]

Wiemy już, że w finale tegorocznej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo udział wezmę Robert Janowski, Adam Zdrójkowski, Katarzyna Łaska oraz Barbara Kurdej-Szatan. Kto najbardziej zasługuje na główną nagrodę? Oddaj głos na swojego faworyta poniżej:

Sonda
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - kto wygra?

Twoja twarz brzmi znajomo 2021 - FINAŁ. Transmisja w TV

Ostatni odcinek tegorocznej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo odbędzie się w piątek 12 listopada 2021. Finał będzie można obejrzeć o tej samej porze i na tym samym kanale telewizyjnym, co poprzednie odcinki. Oznacza to, że równo o 20:00 trzeba zasiąść przed telewizory aby włączyć główny kanał Polsatu.