Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 online - kto wygrał 17.10.2020? Odcinek 9. z zaskoczeniami!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.10.2020 to np. wyjątkowa metamorfoza Kamili Boruty, Marty Gałuszewskiej, czy Gosi Andrzejewicz. Co się działo w 9. odcinku? Przekonajcie się czytając opis - na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Twoja Twarz Brzmi Znajomo online - kto wygrał 9. odcinek?
  2. Twoja Twarz Brzmi Znajomo online - kto za kogo 10. odcinek

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 online - kto wygrał 17.10.2020? W 9. odcinku pierwsza na scenie jako Herwig Rudisser z Opus pojawiła się Natalia Avelon. Zaśpiewała Live Is Life. Za swoje wykonanie otrzymała od jurorów owacje na stojąco. - Wąs is wąs można powiedzieć żartował Adam Strycharczuk nawiązując do charakteryzacji aktorki. - Zupełnie schowałaś swój kobiecy głos pod tą barwą, podobnie jak cała się schowałaś w tej postaci. Po raz kolejny pokazujesz transformację, która jest kompletna - dodał Kacper Kuszewski. Marta Gałuszewska przeistoczyła się w Beyonce w piosence Halo. Także i ona była przez jury oklaskiwana na stojąco. Jej występ to był prawdziwy majstersztyk. - To jest dla mnie wykonanie na zwycięstwo w tym programie, to co dzisiaj zrobiłaś (…). Ty dzisiaj byłaś dla mnie królową absolutnie bez żadnych wątpliwości. Znalazłaś to w sobie. Brawo! - komplementował Martę Kacper Kuszewski.

Maurycy Popiel musiał odwzorować postać Willa Smitha w piosence Gettin' Jiggy Wit It. - Maurycy to jest niesamowicie przez ciebie wykonana praca, fantastyczna. Jesteś tak podobny, że aż się strasznie głupio czuję, że mówię do Willa Smitha - mówiła ze śmiechem Kasia Skrzynecka. Filip Gurłacz wylosował Renatę Przemyk i utwór Babę zesłał Bóg. - Od pierwszego dźwięku ta pewność wokalna była naprawdę imponująca. I widać, że ten dźwięk był bardzo mocno osadzony na przeponie. Po prostu stworzyłeś wspaniałą postać. I masz też bardzo męskie dłonie, które ci nie pasują do twarzy, ale jesteś piękną kobietą - oceniła Małgorzata Walewska. Karol Dziuba wcielił się w Martina Lee z Brotherhood Of Man w Save Your Kisses For Me. - Pięknie tę piosenkę odwzorowałeś, barwę głosu i występ i urok. Ja się dopiero dzisiaj dowiedziałam, że to jest piosenka dla trzyletniej córeczki. Mnóstwo cudnych wspomnień Karol dzięki tobie - mówiła Kasia Skrzynecka.

Roksana Węgiel o filmie Tajemniczy Ogród, ocenach w szkole i planach na przyszłość

Gosia Andrzejewicz stała się Boyem Georgem z Culture Club w utworze Karma Chameleon. - Wyglądasz jak zwariowany kapelusznik. Od pierwszego dźwięku uderzyło nas podobieństwo głosu, które udało Ci się uzyskać. Ale jeśli chodzi o zbliżanie wokalne się do postaci, to jesteś bezkonkurencyjna w tej dziedzinie - powiedziała Małgorzata Walewska. Kamila Boruta musiała odwzorować Marie Fredriksson z Roxette w hicie It Must Have Been Love. Jurorzy mieli wrażenie, że czegoś im zabrakło. - Kamila, nie trać wiary w siebie, tylko po prostu leć do gwiazd i biegnij do zwycięstwa, bo jest to w twoim zasięgu w tym programie - motywował aktorkę Kacper Kuszewski. Czadoman wcielił się w Eugeniusza Bodo i zaśpiewał Ach te baby. - Rewelacyjnie oddałeś te wszystkie szczegóły. I tak jak już zostało wspomniane, ta wymowa, której nie jest łatwo się tak szybko nauczyć. Opanowanie wszystkich twoich naturalnych gestów (…). Bardzo się cieszę, że mogliśmy dzisiaj przypomnieć tę postać. Zrobiłeś to w rewelacyjny sposób - pochwalił występ Pawła Adam Strycharczuk.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo online - kto wygrał 9. odcinek?

Jurorzy najwyższe noty przyznali Marcie Gałuszewskiej. Uczestnicy zgodzili się z decyzją jury i zwyciężczynią odcinka została Marta. Swoją nagrodę, czeka o wartości 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Pegasus, która pomaga chorym i porzuconym zwierzętom.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo online - kto za kogo 10. odcinek

  • Kamila Boruta – Dexter Holland (The Offspring)
  • Karol Dziuba – Ini Kamoze
  • Gosia Andrzejewicz – Majka Jeżowska
  • Czadoman – Marcin Sójka
  • Natalia Avelon – Doda (Virgin)
  • Maurycy Popiel – Jay Kay (Jamiroquai)
  • Filip Gurłacz – Mrozu
  • Marta Gałuszewska – Joe Jonas (DNCE).
Najnowsze