Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 - metamorfozy. Kto za kogo w odcinku 30.10?

2021-10-27 14:42
Klara Williams w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 22.10.2021
Autor: Polsat Klara Williams w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 22.10.2021

Emocjonujące show Polsatu trwa w najlepsze! To w tym programie oglądać możemy spektakularne metamorfozy gwiazd. Zastanawiacie się, jakie wcielenia zobaczymy na scenie TTBZ w najbliższym odcinku? Publikujemy kilka ciekawych informacji! Przekonajcie się już teraz, kogo zobaczymy w najbliższy piątek.

Twoja Twarz Brzmi Znajomokto za kogo 30.10? Fani jedynego w swoim rodzaju formatu szukają odpowiedzi na to pytanie. Nic dziwnego! Każdy kolejny odcinek TTBZ to nieprawdopodobne metamorfozy artystów. Dotychczas uznanie fanów zdobyli m.in. Robert Janowski ucharakteryzowany na Halinę Kunicką czy Katarzyna Łaska, która wcieliła się w rolę Arethy Franklin. Uczestnicy show dają z siebie wszystko by wiernie odtworzyć głosy, mimikę i gesty muzyków z całego świata. Często jest to dla nich ogromne wyzwanie. Tuż przed jednym z odcinków Adam Zdrójkowski podupadł na zdrowiu. Młody aktor stracił glos! Na szczęście jest już w dobrym stanie. Chcecie wiedzieć, kogo zobaczymy w piątkowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Czytajcie dalej!

Piotr Gąsowski - wiek, wzrost, żona, dzieci, kariera, Instagram

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - metamorfozy 30.10

Nadchodzący odcinek programu zapowiada się ciekawie. Podczas losowania Barbara Kurdej-Szatan trafiła na opcję zaproszenia do programu przyjaciela. Razem z gościem wcielą się w Whitney Houston oraz Enrique Iglesiasa. Jakie jeszcze metamorfozy zobaczymy w piątek 30 października? Oto lista:

  • Tomasz Ciachorowski - Leonard Cohen
  • Klara Williams - Mungo Jerry
  • Chris Cugowski - Elvis Presley
  • Paulina Sykut-Jeżyna - Jennifer Lopez
  • Katarzyna Łaska - Montserrat Caballé
  • Robert Janowski - Grzegorz Markowski
  • Adam Zdrójkowski - Organek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze