Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - Tamara Arciuch wygrała 8. odcinek jako zjawiskowa Liza Minnelli

2021-04-30 22:30
Tamara Arciuch jako Liza Minnelli
Autor: Materiały prasowe Polsat

Twoja twarz brzmi znajomych wchodzi w decydującą fazę. Do finału coraz bliżej, a emocje sięgają zenitu! Swoim wspaniałym, musicalowym wykonaniem utworu Mein herr z filmu Kabaret, Tamara Arciuch wywalczyła pierwsze miejsce w programie! Wyróżnienie przypadło jej za niesamowity występ jako Liza Minnelli.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 8. odcinek wygrała Tamara Arciuch, która wykonała jeden z najbardziej znanych na świecie utworów kabaretowo-musicalowych Mein Herr Lizy Minnelli! Wykonanie to przyniosło jej zasłużone zwycięstwo w programie. – Show na miarę Kabaretu – zachwyciła się Małgorzata. – To był Twój jeden z topowych występów. Także gratuluję zrobionej roboty, bo było przy tym na pewno mnóstwo pracy i to widać, z lekkością się na patrzyło – podsumował Adam. Zwycięstwo dało aktorce czek na 10 tysięcy złotych, który przekazała dla Fundacji Serce dla maluszka na rehabilitację dla Wawrzyńca Łabędzkiego. W związku ze zwycięstwem w tym odcinku Tamara Arciuch znalazła się na szczycie tabeli przedstawiającej klasyfikację generalną. Oznacza to, że jest coraz bliżej awansu do finału.

Magdalena Narożna zachwyca jako SIA w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - tabela, klasyfikacja generalna

Po 8. odcinku czwartej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo ogólna klasyfikacja uczestników wygląda następująco:

1. Tamara Arciuch

2. Maja Hyży

3. Paweł Góral

4. Lesław Żurek

5. Anna-Maria Sieklucka

6. Magdalena Narożna

7. Michał Meyer

8. Piotr Gawron – Jedlikowski

Twoja twarz brzmi znajomo 14 - prowadzący, jury, kiedy i gdzie oglądać

Prowadzącymi programu Twoja twarz brzmi znajomo niezmiennie są Piotr Gąsowski i Marcin Dowbor. W jury znajdują się Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Adam Strycharczuk, który zastąpił zmarłego Pawła Królikowskiego. Program jak zawsze oglądać można w Polsacie. Zmieniła się tylko pora i dzień emisji. Wcześniej program emitowano w soboty o 22:00. Teraz przed telewizory należy zasiąść w piątki o 20:00.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze